David Horáček realitní expert pro Prahu a okolí


Činnost realitního makléře mě oslovila již před mnoha lety. S velkým nadšením jsem se vydal na své první školení do velké realitní kanceláře v centru hlavního města Prahy. Po čtyřech hodinách povídání vedoucího makléře v kravatě jsem byl „udivený“, kdo všechno může realitního makléře dělat a jakým způsobem realitní trh funguje. Praktiky a návody, jak sehnat nemovitost na prodej, jak podepsat exkluzivní smlouvu a plno dalších triků mi běhaly stále hlavou. Styděl jsem se provádět vše, co mi bylo na školení v realitní kanceláři vysvětleno. Obchod a hlavně ten realitní mě obrovsky lákal a tak jsem se rozhodl, že zkusím vlastní „styl“.

V realitách jsem od začátku vše dělal jinak, než nás učili na prvotních školeních. Nikdy jsem nelepil letáčky „koupím byt v této lokalitě“, nikdy jsem nepředstíral, že jsem kupující – styděl jsem se toto dělat. Bylo mi stále opakováno, že nenajdu nemovitosti na prodej, že nebudu úspěšný… Opak byl však pravdou. Již na konci roku jsem v této kanceláři byl třetím nejúspěšnějším makléřem Stačilo být „jiný“ – tzn. slušný, poctivý a nelhat.

Nemovitosti jsem do svého portfolia přidával pouze reklamou a nabídkou služeb realitního makléře a klientům dodával nadstandardní služby. Pak šlo vše velmi rychle, první klient, první spokojený prodávající… a doporučení přichází dodnes.

„Pouze trvalá a poctivá snaha má význam“

Jsem přesvědčený, že pouze tím, že nabídnu prodávajícímu či kupujícímu vždy něco navíc, mohu být úspěšný a mohu pozitivně přispět při důležitém životním kroku, jakým je nákup či prodej vlastního bydlení.

Ukázky mé práce fotografie prodaných nemovitostí

./nemovitosti/17.jpg
./nemovitosti/2.jpg
./nemovitosti/19.jpg
./nemovitosti/7.jpg
./nemovitosti/4.jpg
./nemovitosti/9.jpg
./nemovitosti/6.jpg
./nemovitosti/5.jpg
./nemovitosti/1.jpg
./nemovitosti/18.jpg
./nemovitosti/3.jpg
Videoprohlídka mých nemovitostí

Regiony kde především působím

Hlavní výhody mé práce

  • homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí
  • pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech
  • pravidelný reporting a komunikace s klientem
  • stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky
  • tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Reference reakce spokojených klientů

Dobrý večer, moc děkujeme za profesionální přístup a služby, vše proběhlo hladce tak, jak jsme si představovali! Rádi se na Vás v případě potřeby opět obrátíme.

S pozdravem, Kundrtová - Praha 4


Chtěl bych tímto poděkovat realitní kanceláři a především panu Horáčkovi za prodej mé nemovitosti. Myslím si, že nebylo úplně jednoduché prodat můj dům v obci Jenichov a zároveň zde vznikly „administrativní“ problémy, které celý prodej prodloužily o několik měsíců, přesto jsme to společně ustáli a dům úspěšně prodali. Rád bych pozdvihnul spolehlivost, upřímnost a čestnost pana Horáčka. Přeji spoustu dalších úspěšných prodejů.

S pozdravem Roman Žembery – Jenichov


Dobrý den pane Horáčku, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Váš profesionální přístup. Vaše jednání s klienty na prohlídkách následný servis při vyřizování celého procesu byl skvělý. Zažil jsem již druhý prodej nemovitosti a Váš servis a poskytované služby jasně převyšují!

Pavel Svoboda – Mělník


Dobrý den pane Horáčku, Děkuji Vám za informaci o převodu elektřiny a o zaplacení daně. Zároveň moc děkuji za perfektní servis, který jste nám při prodeji bytu poskytl. Pokud bychom v budoucnu potřebovali, určitě se na Vás opět obrátíme popřípadě Vás doporučíme dál. Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbytek dne

Bc. Dagmar Daňková, MBA


Dobrý den, pane Horáčku, předem Vám chci poděkovat za profesionální vyřízení celé akce, která byla složitá. Nevěřil bych dříve, že se takovéto akce vůbec dají zvládnout. Zbývající činnosti mně již připadají "normální", tak je doufám brzy dořešíme. První záměr koupit nemovitost zatíženou tolika exekucemi byl pro nás nepředstavitelný oříšek a jsem velmi vděčný za Vaši profesionalitu. Vše proběhlo tak, jak jste slíbil a jsem za to rád.

RNDr. Antonín Koubek

Videoprohlídka videoprezentace vybraných nemovitostí

Prodej mezonetového bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej prostorného bytu 5kk s velkou terasou a neopakovatelným výhledem na panorama Prahy. Celková plocha 192 m2 nabízí luxusní prostor splňující veškeré požadavky na moderní bydlení s výbornou dostupností jakou představuje Praha Žižkov. Podrobné informace také naleznete na: www.bytykubelikova.cz

Terasy Chloumek Mělník

Představujeme projekt osmi rodinných domů (čtyři dvojdomy) nacházejících se ve velmi vyhledávané lokalitě města Mělník – Chloumek. Poloha pozemků pro rodinné domy nabízí neopakovatelnou příležitost pořízení nového bydlení na okraji zastavitelného území s jižní orientací, jedinečný výhled na okresní město Mělník, maximální klid a přesto výbornou dostupnost přímo do města s kompletní občanskou vybaveností.