Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Naše služby

Naše služby

Prodej a pronájem nemovitostí

Aktivreality Vám zajistí komplexní služby spojené s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. Více informací a naše Aktivknow-how, zajišťující úspěch při prodeji či pronájmu nemovitosti, Vám rádi sdělíme!


Garance kvality služeb

Náš slogan pro nás není jen pouhým reklamním tahákem, snažíme se klientům nabídnou opravdu maximální komfort a nejvyšší úroveň nabízených služeb.

Profi fotografie nemovitostí

Při prodeji či pronájmu nemovitosti je důležitá její prezentace. Dle statistik si více jak 70% potencionálních zájemců vybírá svou nemovitost dle přiložených fotografií u inzerátu. Buďte krok před konkurencí a zaujměte poutavými fotografiemi svého bytu či domu.

Ocenění nemovitosti

Ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení je potřebné k ohodnocení nemovitostí, které jsou předmětem dědického řízení. Toto ocenění je oprávněn vypracovat soudní znalec či realitní kancelář.

Znalecký posudek

Prodali jste svou nemovitost? Chcete podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí a chcete znalecký posudek? Obraťte se na nás!


Vyplácení exekucí

Dostali jste se do nečekaných finančních problémů, kdy chcete prodat svou nemovitost, ale bohužel je zatížena exekucí? Dokážeme Vám pomoci. Exekuce vyplatíme a nemovitost prodáme s nejvyšším možným ziskem.

Správa pronájmu nemovitostí

Pronajímáte svou nemovitost a přináší Vám to samé starosti? Svěřte správu pronájmu do našich rukou. Jsme schopni zajistit komplexní správu pronájmu jednotlivých bytových jednotek, rodinných domů, tak i celého bytového domu.

Průkaz energetické náročnosti

Od 1.1.2013 každý, kdo má v úmyslu prodat či pronajmout svou nemovitost, tak již při prezentaci nemovitosti musí zveřejnit a zájemci při prohlídce předložit tzv. průkaz energetické náročnosti budovy.

Ostatní služby

Aktivreality nabízí spoustu doplňkových služeb souvisejících s nemovitostmi. Jsme schopni Vám zajistit schopné a léty prověřené geodety, architekty, projektanty, designéry a další specialisty.Dojde-li mezi klientem a zástupcem Aktivreality ke sporu, má klient právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.