Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Naše služby > Garance kvality služeb

Garance kvality služeb Aktivreality, vždy něco navíc…

Náš slogan pro nás není jen pouhým reklamním tahákem, snažíme se klientům nabídnou opravdu maximální komfort a nejvyšší úroveň nabízených služeb. K etickému kodexu, kterým jsou vázáni všichni spolupracující kolegové v Aktivreality, jsme přidali navíc garanci kvality služeb, kterou přidáváme zase něco navíc…


Slyšeli jste někdy již zkušenosti jiných klientů při koupi nemovitosti financované hypotečním úvěrem? Zkušenosti typu: „nevyšla mi hypotéka a přišel jsem v RK o zálohu“…atd.

Tak to se Vám u nás nestane. Klientům, kteří financují nákup nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru, nabízíme samozřejmou jistotu a tou je „garance hypotéky“. Aktivreality nabízí smluvní závazek všem klientům, kteří si rezervují nemovitost, že v případě negativního výsledku hypotečního úvěru vyplatíme rezervační poplatek v plné výši zpět.Asociace – Sdružení ochrany spotřebitelů je nestátní nezisková organizace, mající za cíl prosazovat spotřebitelům jejich práva v obchodních vztazích.

Aktivreality je jako jedna z mála realitních kanceláří držitelem certifikátu udělovaného asociací - sdružení ochrany spotřebitelů. Smluvní dokumenty a postupy prováděné v Aktivreality jsou v souladu s etickým kodexem sdružení ochrany spotřebitelů a prošly auditorní kontrolou této asociace.
Aktivreality a všichni jednotlivci obchodního týmu jsou členy Realitní Komory. Cílem Realitní komory České republiky je sdružení  kvalitních členů realitního trhu a jeho následná podpora vzdělání a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu, tak aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti.