Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Naše služby > Průkaz energetické náročnosti

Průkaz energetické náročnosti budovy

Od 1.1.2013 každý, kdo má v úmyslu prodat či pronajmout svou nemovitost, tak již při prezentaci nemovitosti musí zveřejnit a zájemci při prohlídce předložit tzv. průkaz energetické náročnosti budovy.


Tato povinnost se nevztahuje pouze na družstevní byty a objekty pro rodinnou rekreaci. U bytů v osobní vlastnictví je možná výjimka, a to v případě, kdy majitel bytu i přes písemnou výzvu adresovanou Společenství vlastníků jednotek, průkaz energetické náročnosti budovy neobdrží. Je však povinen doložit spotřebu energií bytové jednotky za poslední tři roky, a to prostřednictvím faktur od dodavatelů.

Aktivreality všem svým exkluzivním klientům nabízí zpracování průkazu energetické náročnosti budovy zdarma.

Pokud však máte zájem pouze o Průkaz energetické náročnosti budovy, tak nás stejně neváhejte kontaktovat. Jsme schopni Vám jej zajistit za výhodných finančních podmínek.

Pro více informací či objednání služby nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 774 730 883 či emailu: info@aktivreality.cz