Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Naše služby > Znalecký posudek

Znalecký posudek pro daň z nabytí nemovitých věcí a vyplnění daňového přiznání


Prodali jste svou nemovitost? Chcete podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí a chcete znalecký posudek? Obraťte se na nás!

Znalecký posudek již není povinnou přílohou daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Finanční úřad vypočítá minimální výši daně ze tří čtvrtin ceny obvyklé (dle zveřejněných cenových map). Daň i nadále bude standardně hrazena z ceny vyšší – buď z kupní ceny či z ceny obvyklé určené Finančním úřadem. Je však možné, pokud nebudete souhlasit s cenou určenou Finančním úřadem, nechat si vypracovat znalecký posudek. Náklady na vypracování znaleckého posudku posléze můžete uplatnit pro snížení základu daně.

Znalecký posudek je ve většině zhotoven do 14-ti dní od zadání. Pro bytové jednotky, pozemky a menší objekty (garáž apod.) není třeba místního šetření.

Ceník ceny služeb

Služba Cena
Pozemky, menší objekty (garáž apod.) 1 500,- Kč vč. DPH
Bytové jednotky 2 800,- Kč vč. DPH
Domy 3 500,- Kč vč. DPH
Místní šetření 0,- Kč vč. DPH

Chcete podat daň z z nabytí nemovitých věcí a nevíte si rady s vyplněním daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí? Zastavte se u nás a my jej za Vás vyplníme.

Cena je jednotně stanovena ve výši 1 000,- Kč vč. DPH.

Pro více informací či objednání služby nás prosím kontaktujte na tel.: +420 774 730 883 či emailu: info@aktivreality.cz