Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Nabízím k prodeji exkluzivní byt 3+1 s ročním výnosem 70000 Kč z nebytových prostor v domě

Nabízím k prodeji exkluzivní byt 3+1 s ročním výnosem 70000 Kč z nebytových prostor v domě

Skvěle ergonomicky řešený byt je situován ve třetím patře dobře udržovaného cihlového domu z roku 1930 na pomezí sadů Svatopluka Čecha a náměstí Jiřího z Poděbrad. Obývací pokoj nabízí jedinečný výhled na celé náměstí s jeho hlavní dominantou kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně architekta Plečnika a Žižkovskou věží na pozadí. Výhled obou ložnic směřuje do zeleně sadů Svatopluka Čecha. Byt disponuje na 105 m2 velkorysým obývacím pokojem s balkonem, dvěma klidnými ložnicemi (menší z nich s lodžií), prostornou halou, dobře řešenou kuchyní s linkou na míru, koupelnou se dvěma umyvadly a sprchovým koutem, samostatnou toaletou a spížkou. Ideální rozvržení dispozic poskytuje obyvatelům dostatek soukromí i prostoru pro společné aktivity.

V posledních letech byla provedena citlivá rekonstrukce kuchyně, koupelny, toalety a renovace oken. Byl kladen vysoký důraz na estetiku a návaznost na původní architektonické řešení. Genius loci zůstal zachován v plné míře. Dům z třicátých let minulého století si díky dobré péči zachoval původní ráz. Jedním z jeho obyvatel v letech minulých byl básník Vítězslav Nezval. Kvalitně provedená renovace se dotkla všech důležitých společných prostor, vstupních dveří, výtahu a fasády. Zabezpečení společných prostor kamerovým systémem je dnes vyhledávaným standardem. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje domovní plynová kotelna. Nezanedbatelnou výhodou tohoto bytu je i podíl na exkluzivních obchodních prostorech v přízemí a z něj plynoucí pravidelný roční výnos (dnes ve výši 70.000,-). V současnosti prostory pronajímá obchod s drogistickým zbožím. Bydlení v ulici U Vodárny č.16 poskytuje maximum z komfortu velkoměsta. Všechny služby, školy a MHD na dosah, parkování v rezidenčních zónách, prostor k procházkám v parku u domu, společenské vyžití ve všech formách. S dotazy se obracejte bez váhání mailem nebo telefonicky. Prohlídky dle dohody. Pronájem bytu 1+1 Praha 3, Žižkov.

Umístění U vodárny 13000, Praha, Vinohrady, Praha

12 300 000,00 Kč/obj.12 500 000,00 Kč/obj.

Cena k jednání.

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 7302/2308
Charakteristika Bydlení pro rodiny, Bydlení pro zaměstnance
Velikost 3+1
Počet NP 6
Stav objektu Velmi dobrý
Vlastnictví Osobní

Plocha

Celková 105 m2
Obytná 105 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Cihlová
Topení ÚT plynové
Vybavení Balkon, Bytové jádro zděné, Lodžie, Výtah

Umístění

Adresa U vodárny
13000, Praha, Vinohrady, Praha
Podlaží 3. patro
GPS 50°4'37.012, 14°26'57.014
Vybavenost Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava Metro, MHD, Tramvaj
Umístění Centrum obce

Energetický štítek

Třída nemovitosti 540
Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Daniel Ausburher
Hlavní město Praha, okolí

tel.: +420 608 169 038
email: daniel.ausburher@aktivreality.cz