Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Nízkoenergetická novostavba bytu 1+kk, 26 m2, soukromá zahrada 56m2, Neratovice okr. Mělní ...

Nízkoenergetická novostavba bytu 1+kk, 26 m2, soukromá zahrada 56m2, Neratovice okr. Mělník

Představujeme moderní byt 1+kk o ploše 26,26 m2 se soukromou zahradou 56,37 m2 v přízemí třípodlažní komfortní novostavby v osobním vlastnictví, kde neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti. Byt je součástí nového developerského projektu 14-ti bytových jednotek, v uzavřeném diskrétním komplexu s výměrou nadstandardních 4 500 m2 s relaxační zónou a klidovou zahradou, pergolou na grilování a velkým bezpečnostním certifikovaném dětským hřištěm. Prostor pro vlastní zahrádky na samo-pěstování plodin již jen podtrhuje vybavenost pozemku sloužícího pouze majitelům bytů. Nízkoenergetické provedení stavby v kombinaci s vytápěním tepelným čerpadlem (voda vzduch) přináší velmi nízké náklady spojené s bydlením.

Info také na bytyneratovice.cz. Promyšlená dispozice bytu nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 18 m2 se vstupem na soukromou zahradu o ploše 56 m2, zajišťující maximální možné pohodlí a soukromí. Součástí bytu je dále koupelna s toaletou 4,2 m2 a zádveří 4,4 m2. V obytných místnostech budou plovoucí podlahy, v chodbě a koupelně keramická dlažba. Vytápění a ohřev teplé vody bude zajištěno centrálně tepelným čerpadlem (voda vzduch). Ve všech místnostech je pro větší komfort podlahové vytápění, v koupelně pak navíc kombinované topné těleso žebřík. Okna a balkonové dveře jsou plastové, pěti-komorové. Samozřejmostí je videotelefon v zádveří bytu sloužící k pohodlnému vpouštění návštěv. V ceně bytu je jedno parkovací stání. Zahrada bude kompletně osazená zelení, hotové záhonky, okrasné dřeviny a maximálně upravené plochy pro Váš nový domov. Nespornou výhodou je také výborná dopravní dostupnost - autem jste za pár minut na dálnici do Prahy. Přímo u domu je autobusová zastávka linka 348 do Prahy na metro stanice Ládví 30 min., bus 351 do Prahy Letňany, bus 473 do Kralup n/V a bus 471 na Mělník a do Brandýsa n/L. V místě je veškerá občanská vybavenost, poliklinika, nemocnice, supermarkety, MŠ, ZŠ, úřady, pošta, sportoviště, plavecký bazén, koupaliště, zimní stadion, společenský dům s kinem a několik restaurací i kaváren. Velmi nízké náklady na bydlení, poloha a soukromí dané rozlehlým pozemkem určeným pouze majitelům bytů dělá z této nabídky lákavou možnost pořízení nového bydlení. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme. Pro jakékoliv nezávazné informace mě prosím neváhejte kontaktovat. Prodej rodinného domu Chynorany.

Umístění Neratovice, Středočeský

Nemovitost již není v nabídce

2 690 920,00 Kč/obj.

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 8
Typ budovy 146
Velikost 1+kk
Počet NP 3
Stav objektu Ve výstavbě
Vlastnictví Osobní
Počet parkovacích míst 1

Plocha

Celková 26 m2
Obytná 26 m2
Zahrada 56 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Cihlová
Vybavení Parkování, Terasa, Zahrada

Umístění

Adresa Neratovice, Středočeský
Podlaží Přízemí
GPS ,
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Umístění Okraj obce

Energetický štítek

Třída nemovitosti 535
Vyhláška 542
Ukazatel náročnosti 161.85

Kontakujte makléře této nemovitosti

David Horáček

tel.: +420 774 730 883
email: david.horacek@aktivreality.cz