Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Novostavba 4+kk, 97 m2, pozemek 279 m2, Babice Dařbož

Novostavba 4+kk, 97 m2, pozemek 279 m2, Babice Dařbož

Nabízíme vám ke koupi novostavbu 4+kk o vel. 97 m2 s pozemkem 279 m2 v krásné přírodě nedaleko Prahy. Jedná se o jedinečný developerský projekt nedaleko obce Kamenice, 20 km jižně od hlavního města Prahy směrem na Benešov. Do 12 měsíců od podpisu kupní smlouvy vám stavební firma postaví řadový rodinný dům dle vašich požadavků s parkovacím místem před domem a se zahradou.

V přízemí je předsíň odkud máme přístup na toaletu s umyvadlem a dále vstoupíme do prostorného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem velkém 39 m2 odkud máme přes velké francouzské okno přístup na zahradu. Po schodišti vystoupáme do 1.patra, kde je koupelna s vanou, samostatné WC, ložnice a 2 dětské pokoje. Před domem je místo pro jedno nebo dvě auta a na zahradu je přístup z domu nebo brankou z druhé strany pozemku. Již na začátku stavby jste vlastníkem pozemku. Dům lze postavit na klíč nebo se domluvit na konkrétním rozsahu stavebních prací od stavebníka a co jste schopni si zajistit svépomocí. V základní ceně je pozemek a zděný dům, který je z větší části dokončený. Exteriér domu je dokončený a v interiéru jsou dokončené rozvody vody, odpadu a elektřiny. Podlahy jsou vybetonované a stěny vyštukované, jsou zde zásuvky a vypínače elektřiny. V ceně nejsou zahrnuty plovoucí podlahy, dlažba, obklady, sanita, kuchyňská linka, interiérové dveře. Před začátkem výstavby se lze domluvit na dispozičních změnách, druhu vytápění, zařizovacích materiálech atd. Celý projekt je umístěn v klidném, čistém a minimálně narušeném životním prostředí ohraničeném lesem a rybníkem. Přímo u areálu je zastávka PID autobus č. 339 na metro Budějovická nebo na Týnec nad Sázavou. Na křižovatce vzdálené 700 m jsou další zastávky s autobusy na Benešov nebo Prahu. Nedaleko je nový dálniční obchvat kolem Prahy a dálnice D1. Blízko se nachází oblíbená lokalita Kamenice a Jesenice s množstvím služeb, zámky Konopiště a Štiřín s místním golfovým klubem. Financování je možné hypotečním úvěrem, kde vám zajistíme nízkou úrokovou sazbu a 100% úvěr. Máte výjimečnou příležitost získat rodinný dům za cenu bytu v Praze. Doporučujeme vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu. Rodinný dům Benešov na prodej.

Umístění 25167, Řehenice, Babice, Středočeský

3 645 036,00 Kč/obj.

Cena je uvedena bez právního servisu a odměny RK. Info na tel. RK.

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 7001/2308
Charakteristika Bydlení pro rodiny, Bydlení pro zaměstnance, Developerský projekt, Novostavba
Typ budovy 146
Velikost 4+kk
Počet NP 2
Stav objektu Novostavba

Plocha

Celková 279 m2
Obytná 97 m2
Pozemek 279 m2
Zastavěná 48 m2
Zahrada 231 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Smíšená
Topení Lokální elektrické
Sítě 220V, 380V, Kanalizace, Voda, pitná
Vybavení Bytové jádro zděné, Parkování, Zahrada

Umístění

Adresa 25167, Řehenice, Babice, Středočeský
GPS 49°52'45.128, 14°37'27.148
Doprava Autobus, Silnice
Umístění Klidná část obce

Energetický štítek

Třída nemovitosti 540
Vyhláška 542
Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Boris Nikolov
Praha východ

tel.: +420 608 145 249
email: boris.nikolov@aktivreality.cz