Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Pozemek pro developerský projekt bydlení 30 tisíc m2, nezainvestovaný, Praha-západ, obec ...

Pozemek pro developerský projekt bydlení 30 tisíc m2, nezainvestovaný, Praha-západ, obec Ptice

Exkluzivně nabízíme pozemek pro výstavbu rodinných domů v obci Ptice, 10 km od západního okraje Prahy (Zličín).Parcely o celkové výměře 30577 m2 se nachází na východním okraji obce, územním plánem jsou zahrnuty do zóny určené k zástavbě rodinnými domy, je možno kalkulovat s 24 stavebními parcelami. Pozemek a jeho nejbližší okolí ve stejné zóně není ještě připraveno k výstavbě, obecní sítě se nacházejí na hranici pozemku. Nákup nabízených parcel je vhodný jako investiční příležitost, vzhledem k rychle rostoucím cenám v blízkém okolí Prahy nebo jako spoluúčast na rozvoji území o velikosti cca 35 tisíc m2 určeného k zástavbě pro bydlení s nutností jeho urbanizační přípravy (územní studie pro celou zónu). Nabízené pozemky představují cca 90 této rozvojové zóny.

Dvě parcely z části zasahují do pásu ochranné zeleně, kde není možno stavět, ale kam je možno umístit infrastrukturu včetně cesty (pro tyto části je nižší cena). Územní plán obce předpokládá v zóně, kde se pozemek nachází, zástavbu pro bydlení, solitérními rodinnými domy o maximálně dvou bytových jednotkách. Zastavěná plocha všech staveb (včetně zpevněných ploch) nesmí přesáhnout 30% plochy pozemku. Minimální velikost parcely pro jeden rodinný dům je regulována na 800 m2. Aktuálně je v obci cena připravených stavebních pozemků na úrovni 4000,- Kč/m2 V obci jsou základní nákupní možnosti, školka, škola ve vedlejší obci (1km), obec uvažuje o výstavbě nové školy. Dobrá dopravní dostupnost Prahy (i MHD) a dálniční sítě umožňující rychlý výjezd kterýmkoliv směrem. Pronájem bytu 3+kk Praha 1, Josefov.

Umístění 25218, Ptice, Středočeský

1,00 Kč/obj.1 500,00 Kč/obj.

informace k ceně v RK

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 7653/2308
Charakteristika Bydlení pro rodiny, Developerský projekt
Účel nemovitostí 162

Pozemek

Dostupnost dobrá
Terén rovinatý
Stavby nejsou
Porosty polní

Plocha

Celková 30577 m2
Pozemek 30577 m2

Vlastnosti

Sítě 400V, Kanalizace, Plyn, Telefon, Voda, pitná

Umístění

Adresa 25218, Ptice, Středočeský
GPS 50°3'7.475, 14°9'42.623
Vybavenost Pošta, Školka, Úřady
Doprava Autobus, Dálnice, MHD, Silnice
Umístění Okraj obce

Energetický štítek

Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Ing. Emil Haramija
Střední Čechy, Praha

tel.: +420 602 338 469
email: emil.haramija@aktivreality.cz