Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Prodej luxusní novostavby k vinařství a rekreaci v Sedleci u Mikulova

Prodej luxusní novostavby k vinařství a rekreaci v Sedleci u Mikulova

K prodeji se nabízí krásný rekreační dům s vinným sklepem v Sedleci u Mikulova, presshaus po rekonstrukci a nad ním zcela nově postavené zázemí s ubytováním. Do suterénu - presshaus s vysokým stropem v celém půdorysu 47 m2 - lze vstoupit po 6 schůdcích, nachází se zde bar s dřezem, stoly a lavice na posezení a WC. Dále pak pokračuje 4,5 m dlouhá chodba do sklepa. Samotný sklep, cca 20 m2, je 6,4 m dlouhý, 3,1 m široký, se světlou výškou klenby 2,3 m. V prvním patře, do kterého se jde po venkovním točitém schodišti z pozinkované oceli, jsou dvě samostatně obyvatelné jednotky.

Jedna s kuchyní, koupelnou a záchodem v pískovcové perleti a schodištěm do podkroví s dvojložnicí o ploše celého půdorysu, tedy nad oběma jednotkami. Druhá menší jednotka je tvořena prvním patrem s ložnicí a koupelnou a záchodem v tyrkysové perleti. Objekt je určen k vinařství a rekreaci, ne k trvalému bydlení. Úměrně k tomuto účelu použití a také ke slunné lokalitě jižní Moravy je i zateplen, tedy cca poloviční vrstvou isolace, než běžné nízkoenergetické stavby. Isolace je tu spíše proti přehřívání v letních horkých měsících. Za tímto účelem jsou okna z jižní strany vybavena reflexní fólií a žaluziemi. Střešní okna jsou otevíratelná dvojím způsobem, buď klasicky, kolem středové osy (pro mytí), nebo jako vikýřová okna kolem horní hrany pro běžné používání, takže nezasahují do vnitřního prostoru. Vytápění je zajištěno elektricky, sálavými panely. Pro rychlejší vyhřátí lze použít rovněž olejový radiátor. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem v úložném prostoru pod střechou, takže nepřekáží nikde v obytném prostoru. Koupelny jsou vybaveny WC, umyvadly a sprchovými kouty, stěny koupelen jsou opatřeny velmi vkusnými vodovzdornými perleťovými nátěry. Celý objekt je střežený a dálkově ovladatelný mobilní aplikací a systémem Jablotron, lze tedy předem před příjezdem zapnout topení, vodu, elektriku, kdykoliv vše dálkově zkontrolovat, nebo vypnout. Vše je dotaženo k maximální technické dokonalosti, majitel stavěl objekt k pronajímání, nicméně po přestěhování na Liberecko to má již z ruky. Objekt se prodává tak, jak je, plně vybaven nábytkem a spotřebiči a se vším zmíněným technologickým zařízením. Prodej louky Vlachovo Březí.

Umístění 69121, Sedlec, Jihomoravský

3 390 000,00 Kč/obj.

Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb - info na telefonu.

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 7363/2308
Charakteristika Novostavba
Typ budovy 451
Velikost 3+kk
Počet NP 2
Počet PP 1
Stav objektu Novostavba
Počet parkovacích míst 3

Plocha

Celková 147 m2
Poznámka k ploše plus sklep 26 m2 m2
Obytná 121 m2
Pozemek 47 m2
Zastavěná 47 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Cihlová
Topení Lokální elektrické
Sítě 230V, 400V, Internet, Kanalizace, Voda, pitná
Vybavení Balkon, Bytové jádro zděné, Parkování, Sklep, Zařízeno nábytkem

presshaus 47 m2

Umístění

Adresa 69121, Sedlec, Jihomoravský
GPS 48°46'35.555, 16°41'39.111
Vybavenost Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Úřady, Zdravotnická zařízení
Doprava Autobus, Silnice
Umístění Klidná část obce

Energetický štítek

Třída nemovitosti 540
Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Ing. Petr Pěta
Brno, Blansko, Žďár nad Sázavou

tel.: +420 603 781 021
email: petr.peta@aktivreality.cz