Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Prodej penzionu Hovorany - Moravské Toskánsko

Prodej penzionu Hovorany - Moravské Toskánsko

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji výborně zavedený penzion v srdci Slovácka - Moravském Toskánsku, vinařské obci Hovorany. Penzion byl vystavěn v roce 2012 stavitelem Ing. Petrem Kempným. Při projekci i výstavbě byl kladen důraz na efektivní využití prostoru a vysoce kvalitní provedení celé stavby s cílem maximální úspornosti budoucího provozu. Pozemek o výměře 788 m2 je z větší části zastavěn budovou a parkovištěm. Provozovatel není zatěžován náročnou údržbou zeleně. Vlastní stavba penzionu o třech podlažích na podlahové ploše 885 m2 disponuje ubytovací kapacitou v prvním a druhém nadzemním podlaží a společenskými místnostmi se souvisejícím příslušenstvím v polosuterénu budovy.

Všech sedmnáct pokojů je vybaveno sociálním zařízením s ohřevem vody bojlerem a lokálním elektrickým vytápěním. Celková ubytovací kapacita je padesát čtyři míst (třicet devět lůžek a patnáct přistýlek). Efektivitě ubytovacího provozu přispívají úklidové místnosti a sklady lůžkovin na obou podlažích. Gastronomická část provozu a společenské události jsou realizovány v selské izbě o kapacitě dvaceti pěti osob a klenuté vinárně pro čtyřicet pět osob. Vytápění lidové izby kachlovými kamny, vinárny krbem s teplovzdušným rozvodem. K nárazovému vytápění slouží lokální elektrické topení. Pro hosty společenských místností je k dispozici sociální zařízení. Gastronomický servis je zajištěn profesionálně vybavenou kuchyní s příslušenstvím a temperovaným skladem vína. Pro uložení sudového vína pod dusíkem je instalována nerezová technologie 6x500 litrů. Návštěvníkům je k dispozici kryté venkovní posezení na západní straně penzionu. Cyklistům slouží kolárna přístupná z parkoviště. Penzion poskytuje služby individuálním návštěvníkům, rodinám i větším společnostem a firmám v kompletním portfoliu ubytovacích služeb, gastronomických akcí, společenských i firemních událostí. Region je mimořádně bohatý na akce spojené s vinařskou tradicí a poskytuje široké možnosti trávení volného času ať již v době dovolených či organizovaných událostí jako vinobraní, otevřené sklepy a podobně. Lokalita je vyhledávána díky své poloze návštěvníky z České republiky, Slovenska, Rakouska i Maďarska. Provoz má, oproti stávajícímu rozsahu, prostor pro rozvoj s využitím potenciálu kraje i dobrého jména podniku. Aktuálně Booking.com 9,3 na základě 119 hodnocení. Více informací hovorany-penzion.cz. S dotazy či pro sjednání prohlídky kontaktujte makléře bez váhání. Predaj 3,5 izbového bytu Praha 2, Vinohrady.

Umístění 69612, Hovorany, Jihomoravský

Nemovitost již není v nabídce

999 999 999,00 Kč/obj.

info v RK

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 23
Typ budovy 147
Počet NP 3
Počet PP 1
Stav objektu Novostavba

Plocha

Celková 928 m2
Obytná 928 m2
Pozemek 788 m2
Zastavěná 379 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Cihlová
Vybavení Parkování, Zařízeno nábytkem

Umístění

Adresa 69612, Hovorany, Jihomoravský
GPS ,
Doprava Silnice
Umístění Klidná část obce

Energetický štítek

Třída nemovitosti 535
Vyhláška 542
Ukazatel náročnosti 109.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Daniel Ausburher

tel.: +420 608 169 038
email: daniel.ausburher@aktivreality.cz