Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Prodej penzionu Hovorany - Moravské Toskánsko

Prodej penzionu Hovorany - Moravské Toskánsko

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji výborně zavedený penzion v srdci Slovácka - Moravském Toskánsku, vinařské obci Hovorany. Penzion byl vystavěn v roce 2012 stavitelem Ing. Petrem Kempným. Při projekci i výstavbě byl kladen důraz na efektivní využití prostoru a vysoce kvalitní provedení celé stavby s cílem maximální úspornosti budoucího provozu. Pozemek o výměře 788 m2 je z větší části zastavěn budovou a parkovištěm. Provozovatel není zatěžován náročnou údržbou zeleně. Vlastní stavba penzionu o třech podlažích na podlahové ploše 885 m2 disponuje ubytovací kapacitou v prvním a druhém nadzemním podlaží a společenskými místnostmi se souvisejícím příslušenstvím v polosuterénu budovy.

Všech sedmnáct pokojů je vybaveno sociálním zařízením s ohřevem vody bojlerem a lokálním elektrickým vytápěním. Celková ubytovací kapacita je padesát čtyři míst (třicet devět lůžek a patnáct přistýlek). Efektivitě ubytovacího provozu přispívají úklidové místnosti a sklady lůžkovin na obou podlažích. Gastronomická část provozu a společenské události jsou realizovány v selské izbě o kapacitě dvaceti pěti osob a klenuté vinárně pro čtyřicet pět osob. Vytápění lidové izby kachlovými kamny, vinárny krbem s teplovzdušným rozvodem. K nárazovému vytápění slouží lokální elektrické topení. Pro hosty společenských místností je k dispozici sociální zařízení. Gastronomický servis je zajištěn profesionálně vybavenou kuchyní s příslušenstvím a temperovaným skladem vína. Pro uložení sudového vína pod dusíkem je instalována nerezová technologie 6x500 litrů. Návštěvníkům je k dispozici kryté venkovní posezení na západní straně penzionu. Cyklistům slouží kolárna přístupná z parkoviště. Penzion poskytuje služby individuálním návštěvníkům, rodinám i větším společnostem a firmám v kompletním portfoliu ubytovacích služeb, gastronomických akcí, společenských i firemních událostí. Region je mimořádně bohatý na akce spojené s vinařskou tradicí a poskytuje široké možnosti trávení volného času ať již v době dovolených či organizovaných událostí jako vinobraní, otevřené sklepy a podobně. Lokalita je vyhledávána díky své poloze návštěvníky z České republiky, Slovenska, Rakouska i Maďarska. Provoz má, oproti stávajícímu rozsahu, prostor pro rozvoj s využitím potenciálu kraje i dobrého jména podniku. Aktuálně Booking.com 9,3 na základě 119 hodnocení. Více informací hovorany-penzion.cz. S dotazy či pro sjednání prohlídky kontaktujte makléře bez váhání. Prodej rodinného domu Bečice.

Umístění 69612, Hovorany, Jihomoravský

36 999 999,00 Kč/obj.999 999 999,00 Kč/obj.

včetně právního servisu, cena k jednání

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 23
Typ budovy 147
Počet NP 3
Počet PP 1
Stav objektu Novostavba

Plocha

Celková 928 m2
Obytná 928 m2
Pozemek 788 m2
Zastavěná 379 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Cihlová
Vybavení Parkování, Zařízeno nábytkem

Umístění

Adresa 69612, Hovorany, Jihomoravský
GPS 48°56'59.44'', 17°0'7.573''
Doprava Silnice
Umístění Klidná část obce

Energetický štítek

Třída nemovitosti 535
Vyhláška 542
Ukazatel náročnosti 109.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Daniel Ausburher

tel.: +420 608 169 038
email: daniel.ausburher@aktivreality.cz