Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Prodej prostorné roubené chalupy, 5+1, pozemek 962, Rudník, okres Trutnov, hypotéka možná

Prodej prostorné roubené chalupy, 5+1, pozemek 962, Rudník, okres Trutnov, hypotéka možná

Nabízíme prodej stylové roubené chalupy ve velmi příjemné a klidné části Podkrkonoší v obci Rudník - okres Trutnov. Nemovitost nabízí výbornou rodinnou dispozici 5+1 s podlahovou plochou velmi příjemných 120 m2 a prostorným pozemkem 962 m2. Po vstupu do domu se dostáváme do předsíně, která je součástí centrální chodby, ta protíná celou nemovitost a umožňuje vstup do veškerých prostorů v domě. Dispozičně je nemovitost řešena velmi prakticky, nalezneme zde čtyři samostatné ložnice, prostorný obvývací pokoj a samostatnou kuchyň.

Pohodlí domu doplňuje nově vybudovaná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. O vytápění celé nemovitosti se stará nově zřízený kotel na tuhá paliva s velkým zásobníkem a automatickým dávkováním paliv. Stačí jednou za 2-3 dny dosypat uhlí. Teplota v jednotlivých pokojích se reguluje termostatickou hlavicí na radiátoru, při vyhřátí na nastavenou teplotu se ventil uzavře a otevře se, jakmile se teplota opět sníží. Vytápění se tak stává velmi pohodlné a nenáročné s minimální obsluhou topného systému. Vše doplňuje elektrické záložní vytápění celého domu. V nejdůležitějších bodech prošla nemovitost důkladnou rekonstrukcí. Nalezneme zde nové elekto-rozvody, nově vybudované etážové topení, které je rozvedené do veškerých částí domu. Nově byla vybudována koupelna a sociální zázemí domu a již zmiňované centrální elektro-vytápění a výkonný kotel. Celá nemovitost působí velmi příjemným a útulným dojmem. Veškeré prostory jsou ve velmi dobrém technickém stavu o čemž se lze například přesvědčit při vstupu na velmi prostornou půdu, kde je jasně zřetelný velmi dobrý stav střešní krytiny a krovů. Půdní prostor nabízí možnost vytvoření dalších pohodlných tří pokojů, nebo dvou ložnic a sociálního zázemí. Schodiště do prvního nadzemního podlaží - nynější půdy je situováno uprostřed centrální chodby a tím pádem jakkoliv nenarušuje současný obytný prostor v přízemí. Za zmínku stojí také sklep, který je taktéž přístupný z centrální chodby v domě. K nemovitosti náleží pozemek o velikosti 962 m2, dílna, dřevník a samostatná zděná garáž. Vše již jen doplňuje prostorná zahrada u domu. Ta je diskrétně skrytá za domem a z příjezdové cesty sem není vidět. Jižní orientace zahrady, diskrétní umístění a příjemná rozloha zde nabízí výbornou příležitost ke každodenní relaxaci a trávení volných chvil s rodinou. V současné chvíli je roubenka využívána jako rekreační chalupa a je také nabízena k pronájmů na rodinné dovolené. V ceně je zahrnuto také předaní zavedených klientů k zajištění pokračování výnosů z pronájmů. Příjemné, stylové, rodinné bydlení, nebo pořízení rodinné chalupy s výbornou dostupností na sjezdové, běžecké tratě a veškeré zázemí Krkonoš s možností pokračování pronájmů se zavedenou klientelou a s následným výnosem. Velmi pozitivní pocit při pobytu v nemovitosti a jejím bezprostředním okolí se již nedá popsat a proto vřele doporučujeme osobní nezávaznou prohlídku, která je možná kdykoliv. Rodinné domy Rudník na prodej.

Umístění 54372, Rudník, Královéhradecký

2 699 000,00 Kč/obj.

Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu.

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 5998/2308
Charakteristika , Bydlení pro rodiny
Typ budovy 147
Velikost 5+1
Počet NP 1
Počet PP 1
Stav objektu Velmi dobrý

Plocha

Celková 120 m2
Obytná 120 m2
Pozemek 962 m2
Zastavěná 145 m2
Zahrada 817 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Smíšená
Topení ÚT tuhá paliva
Sítě 220V, 380V, Voda, pitná
Vybavení Bytové jádro zděné, Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada, Zařízeno nábytkem

Umístění

Adresa 54372, Rudník, Královéhradecký
GPS 50°34'58.93, 15°44'2.369
Vybavenost Kompletní síť obchodů a služeb
Doprava Autobus, Silnice
Umístění Klidná část obce

Energetický štítek

Třída nemovitosti 540
Vyhláška 542
Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

David Horáček
Praha, Mělník

tel.: +420 774 730 883
email: david.horacek@aktivreality.cz