Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Prodej rekreační chaty Dubá - Nedamov.

Prodej rekreační chaty Dubá - Nedamov.

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji menší rekreační objekt nacházející se v malé chatové oblasti u Černého rybníka v obci Dubá - Nedamov. Jedná se částečně o dvoupatrovou stavbu, kdy horní patro je uzpůsobeno k bydlení. Můžeme zde nalézt dvě samostatné jednotky s vlastním vstupem, kdy každá má svou kuchyňku, prostory na spaní, vlastní kamna a vstup na terasu. Spodní část domu slouží jako garáž a společenské prostory, je zde dílna, koupelna, přístřešek s pingpongovým stolem, sklep, sauna, studna s pitnou vodou, WC a otevřený dvůr určený ke grilování a zábavě.

Objekt je postaven na ocelových sloupech což zamezuje pronikání spodní vlhkosti. Do domu je zavedena elektřina 220/380 v. Chata je vzdálena 80 m od Černého rybníka, kde je i proslulý autokemp ve správě města Dubá. Umístění nemovitosti v kraji K. H. Máchy přímo vybízí k výletům po krásném Kokořínsku, které je plné úžasných pískovcových skal, bizarních skalních útvarů, tajemných roklí a překrásných jezírek. V blízkém okolí je také spoustu turisticky atraktivních lokalit jako je Máchovo jezero, hrady Bezděz, Houska, Kokořín a další. V areálu autokempu se nachází koupaliště, sociální zařízení, sprchy a občerstvení. Dále pak letní kino, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis, hřiště na volejbal a jiné hry, venkovní fitness nářadí, lodičky, šlapadlo, možnost rybaření atd. Probíhá zde spoustu kulturních akcí přes celé léto. Základní občanská vybavenost jako odchody, pošta a restaurace jsou v Dubé, větší ochody a supermarkety jsou nejblíže v České Lípě nebo v Doksech. Cesta autobusem nebo autem trvá na okraj Prahy cca. jednu hodinu, autobus jezdí zhruba po jedné hodině z autobusového nádraží v Dubé. V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kdykoli kontaktovat, třeba i o víkendu. Chaty Dubá na prodej.

Umístění 47201, Dubá, Nedamov, Liberecký

649 900,00 Kč/obj.690 000,00 Kč/obj.

Cena je uvedena bez právního servisu, poplatků a provize RK.

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 6001/2308
Typ budovy 147
Velikost atypický byt
Počet NP 2
Stav objektu Dobrý

Plocha

Celková 276 m2
Obytná 120 m2
Pozemek 276 m2
Zastavěná 60 m2
Zahrada 20 m2

Vlastnosti

Konstrukce budovy Smíšená
Topení ÚT tuhá paliva
Sítě 220V, 380V, Studna, Voda, pitná
Vybavení Garáž, Parkování, Sklep, Terasa, Zařízeno částečně nábytkem

Umístění

Adresa 47201, Dubá, Nedamov, Liberecký
GPS 50°32'12.218, 14°33'29.544
Vybavenost Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady
Doprava Autobus, Silnice
Umístění Klidná část obce

Energetický štítek

Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Aleš Mráz
Mělník a Kokořínsko

tel.: +420 605 416 363
email: ales.mraz@aktivreality.cz