Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Prodej stavebního pozemku, 712 m2, veškeré sítě v ceně, Praha Východ - Káraný, hypotéka mo ...

Prodej stavebního pozemku, 712 m2, veškeré sítě v ceně, Praha Východ - Káraný, hypotéka možná

Nabízíme prodej stavebního pozemku pro rodinný dům ve velmi atraktivní a žádané lokalitě Káraný v okrese Praha-Východ. Pozemek je situovaný v klidné části obce pár metrů od autobusové zastávky. Jižní orientace, rovinatý terén a zasazení do okolní přírody velmi zvyšuje atraktivnost pozemku. Pozemek je určený k zástavbě rodinnými domy regulativem určené: výška zástavby 1.

NP + využité podkroví nebo 2.NP + plochá střecha, případně sklonová se sklonem do 25°, zastavěnost 30%. Drobné stavby musí být nepodsklepené, zastavěná plocha do 16 m2, výška max. 5m. V ceně pozemku je zahrnuto zasíťování (elektřina, vodovod a kanalizace), rovněž přístupové cesty a veřejné osvětlení. Majitele tedy čeká již jen vyřízení stavebního povolení a samotná stavba. Káraný leží uprostřed nádherné přírody na pravém boku Labe nedaleko Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi. Nalezneme zde četné chatové osady, tůně, rybníky, louky, borové lesy se spoustou pěšin, stáčírnu limonád a stolních vod, obsazené letní hospůdky, pěkný tenisový areál a spousty rekreačního vyžití. Dále zde nalezneme kromě regulovaného Labe i rozlehlé vodní plochy, dnes již slepého ramena Labe – „Grada“. Tůně s rybáři, z nichž „Václavka“ patří mezi státní přírodní rezervace, stejně jako zbylý útvar původního labského lužního lesa, zvaný „Lipovka“. Obec je neprůjezdná, tím pádem velmi klidná, spousty zeleně a zástavba obce citlivě splývá s všudypřítomným lesem. Obrovskou devízou je pak 5 km vzdálená dálnice Praha-Mladá Boleslav s tím, že cesta do Hlavního města Prahy zabere cca 20 minut. Hledáte-li možnost bydlení v atraktivní rekreační lokalitě s výbornou dostupností do Hlavního města Prahy, stavební pozemek v obci Káraný je pro Vás nejlepší volbou. Financování hypotečním úvěrem s ručením touto nemovitostí je zde samozřejmostí. Jakékoliv doplňující informace rádi sdělíme na telefonu či e-mailu. Prohlídky pozemku jsou možné kdykoliv, i o víkendu. Pozemky pro bydlení Káraný na prodej.

Umístění 25075, Káraný, Středočeský

1 780 000,00 Kč/obj.

Cena je uvedena bez provize RK a poplatků - info na telefonu.

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 5260/2308
Charakteristika Bydlení pro rodiny
Účel nemovitostí 162

Pozemek

Dostupnost Obecní
Terén Rovinatý
Stavby Žádné
Porosty Travnatý

Plocha

Celková 712 m2
Pozemek 712 m2

Vlastnosti

Sítě 220V, 380V, Kanalizace, Voda, pitná

Umístění

Adresa 25075, Káraný, Středočeský
GPS 50°10'30.911, 14°44'35.472
Doprava Autobus, Dálnice, MHD, Silnice
Umístění Klidná část obce

Energetický štítek

Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Lucie Karlíková
Praha - východ, Praha 7, Praha 9

tel.: +420 603 306 046
email: lucie.karlikova@aktivreality.cz