Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Nemovitosti > Prodej stavebního pozemku 756 m2, Doksy - Obora, okres Česká Lípa, hypotéka možná

Prodej stavebního pozemku 756 m2, Doksy - Obora, okres Česká Lípa, hypotéka možná

Dovoluji si vám nabídnout k prodeji stavební pozemek o rozloze 756 m2 v zajímavé lokalitě nedaleko Máchova Jezera v obci Obora, okres Česká Lípa. Pozemek je rovinatý a má rozměry 12 x 63 metrů. Na pozemku se nachází chata o rozloze 3,2 x 9 metrů. Chata je tvořena spojením dvou bývalých táborových chatek a je do ní zavedena voda z veřejného vodovodu a elektřina.

Chata má 2 místnosti a toaletu s umyvadlem. Odpady jsou svedeny do jímky. Výhodou pozemku jsou vzrostlé túje kousek od vjezdu na pozemek, díky kterým není vidět na silnici ani není slyšet projíždějící auta. Na pozemku je i několik ovocných stromů (jabloně, hrušně, třešně) a v kombinaci s krásným výhledem do okolní krajiny a na hrad Bezděz je zde ideální prostředí pro relaxaci. Obec Obora spadá pod město Doksy, které je vzdálené pouhé 3 km a kde se nachází veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, obchody, pošta, dětská hřiště, lékaři, lékárna, bankomaty, kino, zoopark Berousek a další). Děti mohou rovněž navštěvovat mateřskou školku a základní školu do 5. stupně v obci Okna, která je vzdálena 2 km. Přímo v Oboře je bistro, stánek se zmrzlinou, dětské hřiště a zahradnictví. Ihned u pozemku je autobusová zastávka. V okolí je možnost mnoha krásných vycházek a cyklistických výletů po Máchově kraji. Nejbližší pláž Máchova jezera je vzdálena 4 km, zmíněný hrad Bezděz je vzdálen 7 km. Z obce Obora je výborná dostupnost do 24 km vzdálené Mladé Boleslavi i do 22 km vzdálené České Lípy. Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám ráda zdarma pomohu. V případě zájmu o prohlídku nebo zodpovězení jakýchkoliv dotazů mě, prosím, neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prohlídky jsou možné i o víkendu. Doporučuji prohlídku, protože se jedná o cenově dostupný pozemek v zajímavé lokalitě. Pronájem kanceláře Praha 5, Smíchov.

Umístění 47201, Doksy, Obora, Liberecký

790 000,00 Kč/obj.990 000,00 Kč/obj.

Cena včetně právních služeb a provize RK

AktivReality.Cz

Základní informace

Evidenční číslo 7211/2308
Charakteristika , Bydlení pro rodiny, Bydlení pro zaměstnance, Spolubydlení, Studentské bydlení
Využití Nekomerční
Účel nemovitostí 164

Pozemek

Dostupnost ihned
Terén rovinatý
Stavby chata
Porosty stromy a keře

Plocha

Celková 756 m2
Pozemek 756 m2

Vlastnosti

Sítě 220V, 380V, Voda, pitná

Umístění

Adresa 47201, Doksy, Obora, Liberecký
GPS 50°32'41.285, 14°40'22.012
Doprava Autobus, Silnice
Umístění Centrum obce

Energetický štítek

Ukazatel náročnosti 0.00

Kontakujte makléře této nemovitosti

Mgr. Barbora Bukovská
Česká Lípa, Mladá Boleslav, Liberecký kraj

tel.: +420 732 776 658
email: barbora.bukovska@aktivreality.cz