Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > O nás

O nás Představení společnosti Aktivreality


Realitní kancelář Aktivreality je mladou dynamickou realitní kanceláří, která dbá především na pozitivní vztah s klientem, jehož základem je aktivní přístup ke komplexnímu řešení prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti.

Naši profesionálně vyškolení makléři Vás provedou celým realitním obchodem, kdy zkušenost, preciznost a lidský přístup dodá této významné události srozumitelnost, lehkost, bezpečí a jistotu.Centrála společnosti 28. října 919, 277 11 Neratovice

Staňte se součástí našeho týmu

Nebaví Vás dosavadní práce?

Máte obchodního ducha?

Jste komunikativní?

Jste vstřícný a empatický typ?

Chcete získat nové dovednosti a zkušenosti?

Zajímají Vás reality?

Chcete být spravedlivě ohodnoceni dle svých zásluh?


Pokud ANO, tak právě Vás hledáme do našeho dynamického týmu!

více informací ...

Etický kodex makléře Aktivreality

Realitní makléři Aktivreality jsou při své realitní praxi vázáni Etickým kodexem. Tento Etický kodex blíže specifikuje zásady chování a jednání makléřů Aktivreality při výkonu jejich realitní činnosti.


Makléř jedná v souladu s platnou legislativou České republiky, řídí se dobrými mravy a vystupuje podle obecně uznávaných pravidel slušného chování. Makléř hájí zájmy svého klienta jako své vlastní.

Makléř neuvede klienta vědomě v omyl, nezamlčuje žádné skutečnosti týkající se obchodů, které sjednává. Makléř vždy jedná podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

více informací ...Jaké máme zásady ochrany osobních údajů v Aktivreality?

Více zdeAktivreality znamená být lepší, rychlejší, výhodnější a úspěšnější ...
Využijte nás také VY!