Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality
Aktivreality víc než jen standard !

Profesionální a komplexní služby spojené s novými a účinnými technikami prodeje nás drží vždy o krok dál před konkurencí.

více informací ...

Úvod > Realizované projekty > Byty Kubelíkova

Projekt „Byty Kubelíkova“ 29 luxusních bytů v centru Prahy


Aktivreality se 1.7.2012 stala smluvním partnerem prodeje 29 nadstandardních luxusních bytů v secesním domě v centru hlavního města Prahy - Vinohrady.

Developerský projekt nabízí úchvatné výhledy, maximální kvalitu standardů a exkluzivní architekturu řešení všech nových a luxusních bytů.

Velmi citlivě zrekonstruovaný dům z počátku 20. století nabídne pohodlí a luxus moderního bydlení. Samotná stavba je součástí zdobné blokové zástavby se zelenými dvory ve vnitrobloku. Původní obytný dům byl postaven na začátku 20. století na přelomu let 1908 a 1909 stavitelem Cholenským, který v okolí realizoval několik dalších domů pro movité rentiéry.

Aktivreality vstoupila do projektu jako prodejce a marketingový poradce, zajišťuje výrobu a optimalizaci nového prodejního webu zaštiťujícího prezentaci projektu, masivní inzerci a PR propagaci v tištěných periodikách. K projektu poskytujeme komplexní právní zázemí a exkluzivní financování.

Termín zahájení prodeje Červenec - Srpen 2012

Podrobnější informace naleznete na: http://www.bytykubelikova.cz/

David Horáček
Praha, Mělník

tel.: +420 774 730 883
email: david.horacek@aktivreality.cz

Fotografie aktuání stav