Aleš Mráz

Aleš Mráz
realitní expert pro Mělník a Kokořínsko

Bydlení je pro člověka zásadním faktorem utvářejícím jeho spokojený a plnohodnotný život. Cesta k nalezení optimálního bydlení je však často trnitá. Dnešní trh s nemovitostmi se dá přirovnat k labyrintu. Skýtá řadu nástrah a slepých uliček, které se bez správné orientace a nutné pomoci mohou stát příčinou neúspěchu, jenž významně ovlivní Váš další život a život nejbližších.

Proto Vám při hledání místa pro život či na cestě k úspěšnému prodeji nemovitosti, která bude naplňovat další žití či bytí bez dlouhého zení prázdnotou, poskytnu profesionální přístup, převzetí veškeré administrativy s prodejem a koupí spojené, časovou flexibilitu, odbornost v oblasti obchodní komunikace a letitou orientaci na trhu. Provedu Vás labyrintem nemovitostí a dovedu Vás k požadovanému cíli. Vaší spokojenosti, která bude zřejmá i s odstupem času, při pohledu na Váš spokojený život, který spoluutváří Vaše bydlení, nebo při náhodném setkání s úsměvem řka: „ To byl dobrý obchod!“.

„Vždy o krok napřed na cestě k Vašemu bydlení, či k spokojenosti z prodeje Vaší nemovitosti.“


Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Ukázky mojí práce

_MG_8377
_MG_8383
_MG_8389
_MG_8391
_MG_8393
_MG_8402
_MG_8407
_MG_8413
_MG_8415

Reference

Dobrý den pane Mrázi, děkuji Vám za perfektně zpracované nacenění resp. vyjádření k ceně a prodeji. Nemovitostí jsem prodala hodně a pracuji s několika realitními kancelářemi po celé republice, ale tak profesionální vyjádření k možnému prodeji našeho domu jsem ještě neviděla. Děkuji. Děkuji Vám za spolupráci a přeji Vám pěkný den,

Z. Prokšová


Oceňuji profesionální jednání pana Aleše Mráze, který prodal můj domek ve Mšeně. Byl vždy usměvavý, vstřícný, empatický, komunikativní. Při jednání s budoucím kupcem se projevil jako dobrý psycholog, věděl, jak nemovitost prezentovat, uměl zdůraznit její přednosti. Při prodeji vše potřebné připravil, zajistil, vyřídil, včetně převodu energií a daňového přiznání. Jeho pozitivní naladění a smysl pro humor přispěly k tomu, že se prodávající i kupec cítili bezpečně a tím se celý proces významně urychlil. Za hladký průběh prodeje vděčím především profesionalitě a zkušenostem pana Aleše Mráze. Pokud bych v budoucnu kupovala nebo prodávala nemovitost, obrátím se opět s důvěrou na něj

Břenková - Mšeno


Přidáváme své kladné hodnocení nad prácí a ochotou pana Mráze. Vše proběhlo bez jakýchkoliv zádrhelů a vše bylo dle domluvy. Nemuseli jsme nic řešit, nic zařizovat a prodej proběhl tak, jak jsme si dopředu s panem Mrázem stanovili. Moc děkujeme za lidský přístup a profesionalitu.

Komeštíkovi – obec Vysoká


Chtěli bychom tímto poděkovat panu Mrázovi za jeho ochotu a vstřícnost při prodeji. Je pro tuto práci přímo stvořen  Náš rodinný dům prodal velmi rychle a bez jakýchkoliv zádrhelů! Jen tak dál!

Monika a Radek Pastyříkovi – Mšeno


Pan Aleš Mráz před týdnem dokončil prodej mého pozemku v Mělníku, nemusela jsem se prakticky o nic starat, vše připravil a na úřadech vyřídil všechny náležitosti za mě. Sám mě pokaždé kontaktoval, když měl zájemce, sám mu pozemek ukázal. Pokud jsem měla dotazy, bez problémů mi vše vysvětlil. Je vidět, že ho jeho práce baví a že jí skutečně rozumí. Jsem velmi spokojená, a pokud se mě někdo zeptá jak prodat nebo koupit nemovitost, předám mu kontakt na pana Mráze.

Tereza Sládečková - Mělník

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce-

Regiony kde působím