Boris Nikolov

Boris Nikolov
realitní expert pro Středočeský kraj a Prahu

Jmenuji se Boris Nikolov a s realitami jsem začínal krátce po škole v roce 1996, kdy jsem se věnoval převážně pronájmům bytů a domů. Po několika letech jsem se vrátil ke své původní profesi strojaře a několik let jsem působil na různých pozicích ve výrobě od technologa, mistra výroby až po vedoucího provozu.

V těchto letech jsem nasbíral řadu užitečných zkušeností, které mohu nyní při prodeji domů, bytů nebo pozemků zúročit. Naučil jsem se vytvořit si pracovní systém, jednat s lidmi, naslouchat jim a pochopit jejich potřeby.

V roce 2012 jsem využil možnost opět se vrátit k realitám. Bylo to nejlepší rozhodnutí jaké jsem udělal. Díky propracovanému systému prodeje naší realitní kanceláře a mým předchozím zkušenostem dokážu klientům nabídnout komplexní řešení prodeje jejich nemovitosti „na klíč“. Zaměřuji se převážně na prodej pozemků, domů a bytů v lokalitách jako je především Praha, okolí Prahy, Praha 8, Kostelec nad Labem, Stará Boleslav. Naslouchám jejich přání a podle toho nastavíme prodejní strategii. Považuji za svůj úkol provést klienta všemi úskalími obchodu od propagace nemovitosti, nalezení vhodného kupce, vyřízení všech právních formalit až po předání klíčů novým vlastníkům a přehlášení odběru energií, tak aby byl klient minimálně zatížen celým procesem prodeje a všechny problémy, které se objeví, řeším sám osobně, nebo společně s klientem. Mým cílem je, aby na konci prodeje byl klient, který prodával nemovitost i nový vlastník nemovitosti spokojený s vyřízením obchodu a převod nemovitosti na nového vlastníka beze zbytku ukončený.

Zaměřuji se převážně na lokalitu: Praha, okolí Prahy, Praha 8, Kostelec nad Labem, Stará Boleslav, ale i zbylé lokality ve středních čechách. Můžete se na mě obrátit s prodejem pozemků, s prodejem bytů a domů. Mohu vám nabídnout pomoc při rozparcelování pozemků, zajištění nových geometrických plánů, zajistím vypracování pasportů nezkolaudovaných staveb, průkazy energetické náročnosti budovy, rozdělení domu na bytové jednotky, prohlášení vlastníka, založení SVJ. Můžete se na mě obrátit i s prodejem nemovitosti zatížené exekucí.

Mohu vám nabídnout lidský přístup, důslednost a profesionální přístup při prodeji vaší nemovitosti.“


Prodej luxusního rodinného domu, Jesenice

Nabízíme prodej rodinného domu v exkluzivní lokalitě obce Jesenice. Rodinné sídlo je situováno na konci obce v absolutním klidu a soukromí. Velkorysá dispozice, vnitřní bazén, prostorná zahrada a mnoho dalších pozitiv, to vše nabízí tento exkluzivní rodinný dům. Více informací naleznete také na http://www.aktivreality.cz

Prodej luxusního mezonetového bytu, Praha

Nabízíme vám ke koupi luxusní mezonetový byt se 3 koupelnami a s velkou terasou orientovanou do vnitrobloku s výhledem na Prahu o celkové velikosti 141 m2 v osobním vlastnictví nacházejíc í se v klidné ulici v centru Prahy.

Ukázky mojí práce

7109
7114
7117
BORIS
BORIS4
BorisJesenice-16
BorisJesenice-32
BorisJesenice-35
BorisJesenice-37
BorisJesenice-50
BorisJesenice-52
BorisJesenice-53
BorisJesenice-54

Reference

Děkuji panu Nikolovi za pomoc při prodeji, nejen že zajistil kupce, smlouvy a vše potřebné zařídil, ale navíc mě pomohl vyřešit nezkolaudovanou garáž a kůlnu, zajistil geodety, potřebné doklady a díky jeho profesionálnímu jednání a lidskému přístupu všechno proběhlo v klidu a bez větších problémů.

Jiří Kotek - Chlumín


Rád bych poděkoval panu Nikolovi za úspěšný a rychlý prodej mého domu a také za pomoc při následném hledání bytu pro moje přestěhování, kdy mě pomohl i s kontrolou smluv pro koupi bytu.

Karel Šimon - Praha 4


Ráda bych tímto poděkovala panu Borisu Nikolovi, který nám zprostředkoval koupi bytu 3+1 na Velké Ohradě. Situace byla ztížena faktem, že majitelé bytu, jeho klienti, jednak nebyli Češi, jednak byli uvázáni jinými dohodami a smlouvami, které je časově tlačily. K tomu se jednalo o transakci probíhající v době uvedení nového občanského zákoníku do platnosti, a tedy navíc kolem vánočních svátků a oslav nového roku. Přesto komunikace proběhla myslím ke spokojenosti všech a bez zbytečných průtahů. Pan Nikolov si získal naši důvěru a nezklamal ji. Přeji mu osobní i profesní růst a úspěch.

Veronika Pudilová - Praha 5


Chtěli bychom všem, kdo váhají oslovit realitního makléře, doporučit pana Borise Nikolova, se kterým jsme spolupracovali na prodeji RD. Již první kontakt s nim nás přesvědčil o profesionálním přístupu ke klientovi, odbornosti, lidské slušnosti a spolehlivosti. Realizace prodeje nás přesvědčila o tom, že jsme zvolili toho správného realitního makléře. Vřele doporučujeme všem.

manželé Bubeníčkovi - Neratovice


Dobrý večer, pane Nikolove ráda bych vám touto cestou poděkovala za profesionální a lidský přístup při prodeji našeho rodinného domu.Byli jsme naprosto spokojeni s ochotou, čestností a vstřícností.Přejeme Vám mnoho dalších úspěšných realizací a prodejů nemovitostí. Pro ostatní klienty vřele doporučujeme Vaše služby.

Rodina Vovsova - Neratovice

Hlavní výhody mé práce

- profesionální fotografie, 3D virtuální prohlídka a videoprohlídka zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na nejnavštěvovanějších realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím