Boris Nikolov

Boris Nikolov
realitní expert pro Středočeský kraj a Prahu

Jmenuji se Boris Nikolov a s prací v realitách jsem začínal krátce po škole v roce 1996, kdy jsem se věnoval převážně pronájmům bytů a domů.

V roce 2001 jsem se vrátil ke své původní profesi strojaře a několik let jsem působil na různých pozicích ve výrobě od technologa, mistra výroby až po vedoucího provozu.

V těchto letech jsem nasbíral řadu užitečných zkušeností, které mohu nyní při prodeji domů, bytů nebo pozemků zúročit. Naučil jsem se vytvořit si pracovní systém, jednat s lidmi, naslouchat jim a pochopit jejich potřeby.

V roce 2012 jsem využil příležitost být u zrodu nové realitní kanceláře Aktivreality. Od samého začátku bylo naším záměrem, poskytovat klientům komplexní služby. Považuji za svůj úkol provést klienta všemi úskalími prodeje nemovitosti, od propracované propagace nemovitosti, nalezení vhodného kupce, vyřízení všech právních formalit, až po předání klíčů novým vlastníkům a přehlášení odběru energií, tak aby byl klient minimálně zatížen celým procesem prodeje. Všechny problémy, které se objeví, řeším sám osobně, nebo společně s klientem.

Mým cílem je, aby na konci prodeje byl klient, který prodával nemovitost i nový vlastník nemovitosti spokojený s vyřízením obchodu a převod nemovitosti na nového vlastníka beze zbytku ukončený.

Nejčastěji působím ve Středočeském kraji a v Praze, ale již jsem realizoval prodeje nemovitostí např. v Jizerských horách nebo Západočeském kraji.

Můžete se na mě obrátit s prodejem pozemků, s prodejem bytů a domů. Mohu vám nabídnout pomoc při rozparcelování pozemků, zajištění nových geometrických plánů, zajistím vypracování pasportů nezkolaudovaných staveb, průkazy energetické náročnosti budovy, rozdělení bytového domu na bytové jednotky, prohlášení vlastníka, založení SVJ. Můžete se na mě obrátit i s prodejem nemovitosti zatížené exekucí.

Mohu vám nabídnout lidský přístup, důslednost a profesionální přístup při prodeji vaší nemovitosti.“


Prodej luxusního rodinného domu, Jesenice

Nabízíme prodej rodinného domu v exkluzivní lokalitě obce Jesenice. Rodinné sídlo je situováno na konci obce v absolutním klidu a soukromí. Velkorysá dispozice, vnitřní bazén, prostorná zahrada a mnoho dalších pozitiv, to vše nabízí tento exkluzivní rodinný dům.

Prodej luxusního mezonetového bytu, Praha

Nabízíme vám ke koupi luxusní mezonetový byt se 3 koupelnami a s velkou terasou orientovanou do vnitrobloku s výhledem na Prahu o celkové velikosti 141 m2 v osobním vlastnictví nacházejíc í se v klidné ulici v centru Prahy.

Ukázky mojí práce

7109
7114
7117
BORIS
BORIS4
BorisJesenice-16
BorisJesenice-32
BorisJesenice-35
BorisJesenice-37
BorisJesenice-50
BorisJesenice-52
BorisJesenice-53
BorisJesenice-54

Reference

Dobrý den pane Nikolov,
dovolte nám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje nemovitosti. Byli jsme moc spokojeni s Vašim vstřícným přístupem, s vyhledáním vhodného kupce a následně s celkovým bezproblémovým průběhem prodeje.
Ještě jednou děkujeme, s pozdravem Kobrlovi.

Manželé Kobrlovi - Praha 9 Letňany


Dobrý den,
pane Nikolove rád bych vám touto cestou poděkoval za profesionální a lidský přístup při prodeji našich nemovitostí. Byli jsme naprosto spokojeni s Vaším profesionálním přístupem, ochotou, čestností a vstřícností. Při prvním kontaktu u příležitosti prodeje našeho řadového domku v Neratovicích jsme ocenili Vaši komunikaci s námi i s kupujícími a zprostředkování vzájemné vstřícnosti mezi oběma stranami. Proto jsme neváhali se na Vás obrátit i s pomocí při prodeji dědictví - bytu v Praze 2. Opět jste předvedl svůj um spojit zájmy prodejce a kupujícího a nastavit oběma stranám vyhovující podmínky. Obě transakce se Vám podařilo zajistit ve velice krátkém čase. I když v případě té druhé, byly díky covidové situaci ztížené podmínky. Přejeme Vám mnoho dalších úspěšných realizací a prodejů nemovitostí. Pro ostatní klienty vřele doporučujeme Vaše služby.

Děkuji
Milan Nachtigal

manželé Nachtigalovi - Neratovice


Děkuji panu Nikolovi za pomoc při prodeji, nejen že zajistil kupce, smlouvy a vše potřebné zařídil, ale navíc mě pomohl vyřešit nezkolaudovanou garáž a kůlnu, zajistil geodety, potřebné doklady a díky jeho profesionálnímu jednání a lidskému přístupu všechno proběhlo v klidu a bez větších problémů.

Jiří Kotek - Chlumín


Rád bych poděkoval panu Nikolovi za úspěšný a rychlý prodej mého domu a také za pomoc při následném hledání bytu pro moje přestěhování, kdy mě pomohl i s kontrolou smluv pro koupi bytu.

Karel Šimon - Praha 4


Ráda bych tímto poděkovala panu Borisu Nikolovi, který nám zprostředkoval koupi bytu 3+1 na Velké Ohradě. Situace byla ztížena faktem, že majitelé bytu, jeho klienti, jednak nebyli Češi, jednak byli uvázáni jinými dohodami a smlouvami, které je časově tlačily. K tomu se jednalo o transakci probíhající v době uvedení nového občanského zákoníku do platnosti, a tedy navíc kolem vánočních svátků a oslav nového roku. Přesto komunikace proběhla myslím ke spokojenosti všech a bez zbytečných průtahů. Pan Nikolov si získal naši důvěru a nezklamal ji. Přeji mu osobní i profesní růst a úspěch.

Veronika Pudilová - Praha 5

Hlavní výhody mé práce

- profesionální fotografie, 3D virtuální prohlídka a videoprohlídka zajistí vždy nejlepší prezentaci Vašich nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na nejnavštěvovanějších realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím