Daniel Ausburher

Daniel Ausburher
realitní makléř pro Hlavní město Praha a okolí

Pomáhám majitelům prodat nemovitosti za vyšší cenu a v kratším čase než by to dokázali sami.

Nezávazně zavolejte nebo napište, určitě najdeme řešení.

Dělejte to co Vás opravdu baví a naplňuje, starosti s nemovitostmi nechte mě.


PRODÁNO - Pozemky Velký Borek

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.
Klidná část obce, neprůjezdná ulice, orientace parcel JZ. Dobře fungující obec, volnočasové centru, společenské akce (drakiády, zájezdy). Mezi nesporné výhody pozemků patří: 400 metrů od pozemků mateřská školka a základní škola, 300 metrů od pozemků obchod s potravinami, 300 metrů od pozemků železniční zastávka a Mělník vlakem 4 minuty, 3 km nemocnice s poliklinikou Mělník, lékárna a veškerá občanská vybavenost.

Osobním vozem - Mělník 5 minut; Neratovice 17 minut; Praha Ládví 30 minut. Obytná ulice, přístupová cesta a veškeré sítě již zahrnuty v ceně pozemků. Projekt dbá na vysoké standardy staveb a provedení s maximálním zaměřením na bezproblémový průběh celého obchodu a právního bezpečí všech klientů. Garantované vybudování asfaltové komunikace a všech sítí – voda, elektřina, kanalizace.

PRODÁNO - RD 6+kk 316 m2, pozemek 1539 m2, Praha východ

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům na rovinatém pozemku v pěkné zástavbě klidné obce.
Skvěle ergonomicky řešená stavba je situována v severní části parcely s přímým výjezdem z dvougaráže na místní komunikaci. Všechny obytné místnosti, obě terasy a venkovní krytý bazén jsou orientovány do zahrady k JV a J.
Dům disponuje na 316 m2 užitné plochy ve dvou nadzemních podlažích obývacím pokojem s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a místem pro jídelní stůl, pěti pokoji, třemi šatnami, dvěma koupelnami s toaletou, jednou samostatnou toaletou, technickou místností s plynovým kotlem, pračkou a sušičkou, úložným prostorem pod schodištěm, spíží, místností pro uskladnění zahradního nábytku, techniky a nářadí, dvougaráží s dostatkem místa pro uložení sportovních potřeb a sezónních věcí.

Ukázky mojí práce

8N7A9399-Edit
8N7A9414-Edit
8N7A9421-Edit
8N7A9447
8N7A9724
8N7A9918

Hlavní výhody mé práce

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- kompletní servis od A do Z

Regiony kde působím