David Horáčekvedení společnosti

David Horáček
realitní expert pro Prahu a okolí

Činnost realitního makléře mě oslovila již před mnoha lety. S velkým nadšením jsem se vydal na své první školení do velké realitní kanceláře v centru hlavního města Prahy. Po čtyřech hodinách povídání vedoucího makléře v kravatě jsem byl „udivený“, kdo všechno může realitního makléře dělat a jakým způsobem realitní trh funguje. Praktiky a návody, jak sehnat nemovitost na prodej, jak podepsat exkluzivní smlouvu a plno dalších triků mi běhaly stále hlavou. Styděl jsem se provádět vše, co mi bylo na školení v realitní kanceláři vysvětleno. Obchod a hlavně ten realitní mě obrovsky lákal a tak jsem se rozhodl, že zkusím vlastní „styl“.

V realitách jsem od začátku vše dělal jinak, než nás učili na prvotních školeních. Nikdy jsem nelepil letáčky „koupím byt v této lokalitě“, nikdy jsem nepředstíral, že jsem kupující – styděl jsem se toto dělat. Bylo mi stále opakováno, že nenajdu nemovitosti na prodej, že nebudu úspěšný… Opak byl však pravdou. Již na konci roku jsem v této kanceláři byl třetím nejúspěšnějším makléřem Stačilo být „jiný“ – tzn. slušný, poctivý a nelhat.

Nemovitosti jsem do svého portfolia přidával pouze reklamou a nabídkou služeb realitního makléře a klientům dodával nadstandardní služby. Pak šlo vše velmi rychle, první klient, první spokojený prodávající… a doporučení přichází dodnes.

„Pouze trvalá a poctivá snaha má význam“


Prodej prostorného bytu, 3+1, garáž, komora, sklep, kompletní rekonstrukce, Střemy okres Mělník

Nabízíme prodej velmi prostorného a slunného bytu s dispozicí 3+1 s balkonem, velkou komorou přímo v bytě, sklepem a vlastní samostatnou garáží. Celková výměra bytu je velmi příjemných 78 m2 a umístění je v druhém patře třípodlažního domu bez výtahu.

Prodej bytu, 4+1,+ šatna+lodžie, 75 m2, OV, hypotéka možná, Ul. Na Výsluní - Neratovice

Nabízíme k prodeji příjemně prostorný, bezbariérově přístupný a světlý byt s celkovou užitnou plochou 79 m2 a dispozicí 4+1. Bytová jednotka se nachází v posledním patře kompletně revitalizovaného panelového domu v ulici Na Výsluní, v klidné části města Neratovice.

Ukázky mojí práce

5 (1)
6 (1)
7
9
17
18
19

Reference

Tuto realitku můžeme všem jen vřele doporučit. Maximalní spokojenost, vstřícnost a ochota p.Horáčka se jen tak nenajde. I přes některé problémy,které nebyly zapříčiněny ze strany realitky,p.Horáček vždy vyřešil a hlavně vše zařídil se vší ochotou. Vaší realitce držíme palce a přejeme samé spokojené zakazníky jako jsme my . Ještě jednou za vše DĚKUJEME Bačovi.

Petra Bačová - Neratovice


Dobrý den, chtěl bych touto cestou pochválit pana Horáčka za velice aktivní přístup při prodeji našeho domu. Po dřívějších zkušenostech s realitními makléři, kteří se chovali leckdy arogantně a chtěli naši nemovitost bezdůvodně zlevňovat bez jakékoliv konzultace jsme byli mile překvapeni. Pan Horáček nás vždy informoval o sledovanosti, zájemcích a vše pečlivě vysvětlil až do doby kdy se našel nový majitel. Nemuseli jsme se starat prakticky o nic. Takto by měl vypadat správný prodej každé nemovitosti. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

Václav Starý – Kolín


Naprosto profesionální práce pana Horáčka od A do Z, Hodnocení nejen z mé strany ale i od všech komu jsem jeho práci doporučil.

Pavel Heiník – Praha


Obrovské díky za poskytnuté služby při prodeji nemovitosti. Rychlé, vstřícné jednaní. Seriozní vystupovaní. Naprostá důvěra. Doporučuji a budu doporučovat dál ve svém okolí.

Lucie Dvořáková - Mělník


Prodávali jsme pres tuto realitku byt a prodej byl rychlý, bezproblémový, spolupráce s panem Horáčkem skvěla. Je vidět, že má v oboru bohaté zkušenosti, protože všechno probíhalo přesně tak, jak řekl. Zasáhl, když nás kupující tlačil do slevy a díky němu jsme cenu nesnížili, ikdyž sami bychom to zřejmě udělali. Takto jsme prodali byt rychle a za nejvyšší možnou cenu. Velmi doporučuji!!!!

Lenka Střížková – Neratovice

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- 3D prohlídky nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím