David Horáčekvedení společnosti

David Horáček
realitní expert pro Prahu a okolí

Činnost realitního makléře mě oslovila již před mnoha lety. S velkým nadšením jsem se vydal na své první školení do velké realitní kanceláře v centru hlavního města Prahy. Po čtyřech hodinách povídání vedoucího makléře v kravatě jsem byl „udivený“, kdo všechno může realitního makléře dělat a jakým způsobem realitní trh funguje. Praktiky a návody, jak sehnat nemovitost na prodej, jak podepsat exkluzivní smlouvu a plno dalších triků mi běhaly stále hlavou. Styděl jsem se provádět vše, co mi bylo na školení v realitní kanceláři vysvětleno. Obchod a hlavně ten realitní mě obrovsky lákal a tak jsem se rozhodl, že zkusím vlastní „styl“.

V realitách jsem od začátku vše dělal jinak, než nás učili na prvotních školeních. Nikdy jsem nelepil letáčky „koupím byt v této lokalitě“, nikdy jsem nepředstíral, že jsem kupující – styděl jsem se toto dělat. Bylo mi stále opakováno, že nenajdu nemovitosti na prodej, že nebudu úspěšný… Opak byl však pravdou. Již na konci roku jsem v této kanceláři byl třetím nejúspěšnějším makléřem Stačilo být „jiný“ – tzn. slušný, poctivý a nelhat.

Nemovitosti jsem do svého portfolia přidával pouze reklamou a nabídkou služeb realitního makléře a klientům dodával nadstandardní služby. Pak šlo vše velmi rychle, první klient, první spokojený prodávající… a doporučení přichází dodnes.

„Pouze trvalá a poctivá snaha má význam“


Prodej mezonetového bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej prostorného bytu 5kk s velkou terasou a neopakovatelným výhledem na panorama Prahy. Celková plocha 192 m2 nabízí luxusní prostor splňující veškeré požadavky na moderní bydlení s výbornou dostupností jakou představuje Praha Žižkov. Podrobné informace také naleznete na: http://www.bytykubelikova.cz nebo na http://www.aktivreality.cz, tel: 774 730 883

Prodej rodinného domu 4kk za bezkonkurenční cenu, novostavba – Mělník, developerský projekt

Představujeme projekt osmi rodinných domů (čtyři dvojdomy) nacházejících se ve velmi vyhledávané lokalitě města Mělník – Chloumek. Poloha pozemků pro rodinné domy nabízí neopakovatelnou příležitost pořízení nového bydlení na okraji zastavitelného území s jižní orientací, jedinečný výhled na okresní město Mělník, maximální klid a přesto výbornou dostupnost přímo do města s kompletní občanskou vybaveností.

Více informací naleznete také na http://www.aktivreality.cz nebo http://www.terasychloumek.cz

David Horáček
Aktivreality

Ukázky mojí práce

5 (1)
6 (1)
7
9
17
18
19

Regiony kde působím