David Souček

David Souček
realitní expert pro Prahu, Prahu východ, Brandýs nad Labem

Rodiče prodávali náš dům, ve kterém jsem vyrostl a kamarád David Horáček (majitel společnosti) nám velmi pomohl v situaci, kdy jsme byli zmateni z požadavků úřadů a vyřizování hypotečního úvěru kupujících. Díky jeho klidnému vystupování a znalosti situace jsme celý obchod vyřešili bez dalších komplikací, prodlev a zbytečného stresu.

Odjakživa mám tendence lidem okolo sebe pomáhat řešit situace, které jsem již sám prožil. Ne jinak tomu bylo i s nemovitostmi. Viděl jsem pár přátel, kteří měli problémy s prodejem nemovitosti. Ať to byla inzerce, fotografování, příprava smluv, zajištění ochrany finančních prostředků, daňové přiznání, energetický štítek či jiný problém, každého z nich doprovázel strach z chyby a obavy o případnou ztrátu majetku. Využil jsem svých zkušeností, abych jim pomohl tyto překážky vyřešit a nemovitost prodat v co nejkratší době, za co nejvyšší hodnotu. Postupem času, jsem si uvědomil, že v této situaci je mnohem více lidí, které ještě třeba neznám, ale mohli by využít mé pomoci a zkušeností s prodejem ať už se jedná o byt, dům, nebo pozemek. Dohodl jsem se na spolupráci s realitní kanceláří Aktivreality a začal působit především v lokalitě Praha 7, Praha 4 kde v současné době žiji a trávím nejvíce času a pak také v lokalitě Brandýs nad Labem a okolí, kde jsem vyrůstal. S majiteli se navíc znám dlouhé roky a vím, že jim mohu naprosto důvěřovat nejen já, ale i klienti, kterým společně nabízíme 100% podporu.

Mám radost, když vidím, jak se lidem uleví poté, co společně probereme detail prodeje/ koupě bytu nebo rodinného domu, ze kterého měli klienti strach a nakonec zjistí, že vše má řešení a společně jej dosáhneme. Obchod s realitami není o vystavení inzerátu a inkasování provize. Je to o tom usnadnit lidem život, ušetřit je od stresu ze situace, která je pro ně nová a pomoci jim ke splněnému snu. Ať se jedná o prodej nemovitosti nebo o její koupi pozemek či rodinný dům. Osobně mám rád výrobky ze dřeva, ale nejsem truhlář. Když si chci pořídit novou skříň do bytu, konzultuji své nároky s truhlářem a detaily výroby nechám na jeho schopnostech. Věřím, že stejný přístup se vyplatí v každém odvětví, protože neztrácíte čas a peníze objevováním neúspěšných cest.

„Pociťuji, že pozitivní doporučení se šíří rychle. Pokud děláte cokoliv poctivě a rádi, lidé se k Vám vrátí i s přáteli.“


Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Ukázky mojí práce

_MG_0179_1
IMG_0445
IMG_0451
IMG_0471
IMG_0484
IMG_8988_1
IMG_8994
IMG_8998_1
IMG_9003

Reference

Dodržování dohodnutého postupu, srozumitelné smlouvy, kompletní servis a žádné problémy. Prodávat nemovitost s panem Součkem je pohodová záležitost! Díky moc.

David Novotný - Praha


Více jak rok a půl trvající spolupráce s panem Součkem mne přesvědčila, že poctiví realitní makléři v ČR existují. Trpělivost a ochotu, kterou pan Souček po celou dobu naší spolupráce nabízí, by mu leckterý obchodník mohl závidět. Moc děkujeme za vše, co jste pro nás udělal.

Monika a Radek – Neratovice


Chtěli bychom tímto poděkovat Davidu Součkovi za jeho výborný přehled na realitním trhu a hlavně bezchybnou pomoc při vyřízení velmi výhodného hypotečního úvěru! Vaše služby budeme vřele doporučovat.

Marcel Kmotr – Praha – Zdiby


Ráda bych poděkovala realitnímu makléři Davidu Součkovi ze společnosti Aktivreality za skvělou spolupráci. Jeho profesionální přístup a vědomosti o hypotečních úvěrech napomohli rychlému prodeji mého bytu a následně koupi nového domu. I přes pár komplikací ze strany banky dokázal najít nejefektivnější řešení a zajistit tak hladký průběh celé transakce. Služby společnosti Aktivreality velmi ráda doporučím!

Renáta Hybká – Brandýs nad Labem

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím