Ing. Lenka Šipošová

Ing. Lenka Sipošová
realitní makléř pro Hlavní město Praha a okolí

Jsem Lenka Šipošová. Už jako malá holka jsem ráda pomáhala druhým. Nejvíce rodině i jako školačka, co nechávala spolužákům opisovat domácí úkoly. Nikdy jsem nechtěla jít do školy nepřipravená a často jsem byla označována za ,,šprta". Škola mi šla tak nějak sama a studium na VŠ byla pro mě jedna velká zkouška, kde jsem se hlavně naučila zvládat stresové situace. Člověk si tak nějak zvykne a stává se silnějším.

Jsem velmi pozitivní člověk, co nevydrží sedět na jednom místě. Mám ráda pestrost a tu nacházím hlavně při práci s lidmi. Díky své více než desetileté kariéře v oboru finančního poradenství jsem potkala nespočet tváří. Moji kamarádi se stali mými klienty a někteří klienti se stali přáteli. Vím, jak to chodí na finančním trhu. Umím se zde orientovat a toto mohu zúročit i na trhu realit. Oba trhy jsou velice spjaté.

Jsem vděčná za každé doporučení, protože to potvrzuje důvěru, kterou do mě klienti vkládají. Mnoha klientům jsem pomohla financovat koupi jejich vysněného bydlení a tak jsem byla při každém obchodu v kontaktu s realitními makléři. Potkala jsem jich mnoho.

Několikrát jsem díky nim zažila krušné chvilky, zda koupě nakonec proběhne v termínu dle nastavených podmínek banky. Vždy se mi obchody podařilo dotáhnout do konce, i když jsem mnohdy dělala práci za ně. Pro mě obchod nekončil podpisem úvěrové smlouvy. Naopak začínal. Klienti jsou v cíli, až když drží klíče ke svému bydlení. Na Aktivreality obdivuji férovost, upřímnost, informační otevřenost, nadstandardní služby a servis. A předání klíčů k novému bydlení není zdaleka to poslední, co ode mě můžete čekat.

„S úsměvem jde všechno lépe“


Ukázky mojí práce

1
2
3
4
5
6
7
8N7A0017
8N7A0041 (1)
8N7A0041
8N7A0047-Edit
8N7A0067-Edit
8N7A0076
8N7A0084
8N7A0426

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím