Ing. Tomáš Fic

Tomáš Fic
realitní expert pro Prahu, Prahu východ, Prahu západ, Plzeň, Kolín, Kutná Hora, atd.

Jak jsem se k práci realitního makléře dostal? Prodával jsem se svojí rodinou byt a sháněl bydlení nové. Při prohlídce námi vytypovaného bytu jsem byl překvapen velmi profesionálním přístupem realitního makléře z kanceláře Aktivreality. Na základě této zkušenosti jsem mu svěřil i prodej bytu našeho. Při schůzkách s potencionálními kupci jsem pozoroval práci makléře, který byl nejen profesionální, ale zároveň lidský a velice vtipný. Pokud člověk dělá práci poctivě a s nadšením, jsou spokojeni všechny strany – prodávající, kupující i makléř.

Rád jednám s lidmi, jsem férový a říkám věci na rovinu. Práci makléře beru spíše jako službu na klíč pro zákazníka, než business. Mezi lokality, které mám na starosti patří: Praha Východ, Říčany, Uhříněves, Praha 10 a blízké okolí. Tuto oblast znám velmi dobře, jelikož zde žiji a tudíž jsem klientům připraven poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Vystudoval jsem VUT, obor Ekonomika a řízení stavebnictví. Stavby mě tedy pronásledují již od studií. Pokud hledáte někoho, kdo by Vám pomohl při prodeji či koupi nemovitosti a přitom požadujete profesionalitu, lidskost a upřímnost se špetkou vtipu, neotálejte, jsem Vám připraven vždy pomoci!

„Prodej nemovitosti může být i to, na co budete ještě dlouho vzpomínat. Mým cílem je, abyste vzpomínali s úsměvem ve tváři.“


Ukázky mojí práce

4
DSC07348-Edit
DSC07341-Edit
DSC07319
DSC07334
DSC07311
DSC07358
Půdorys Boloňská_305

Reference

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše poradenství při prodeji bytu našich rodičů na Praze 10. Vše proběhlo tak, jak jsme se na začátku dohodli. Byli jsme opravdu mile překvapeni hladkým průběhem prodeje. Velice oceňujeme Vašeho profi fotografa a skvělý popis nemovitosti v inzerátu. Myslíme si, že i to velkou měrou přispělo k rychlému prodeji za velmi přijatelnou cenu.

Suchanovi


Zdravím Vás Tomáši, dovolte mi Vám poděkovat za Vaše rady a pomoc při prodeji našeho RD v Poděbradech. Bez Vás bychom to asi nezvládli. I když se zdály některé věci zcela nepřekonatelné, s Vaší pomocí vše dopadlo ke spokojenosti všech stran. Nemám nic, co bych Vám vytknul. Mějte se a jen tak dále

Milan – Poděbrady


Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat panu Tomášovi, který nám zajišťoval prodej by 3+1 v Praze na Černém Mostě. Vše proběhlo dle našich představ. Co nám makléř slíbil na začátku, to také v průběhu prodeje dodržel. Pokud byl nějaký problém, vše se vyřešilo v klidu a pohodě. Nakonec se byt prodal ještě za vyšší cenu, než byla naše představa. Přeji Vám co nejvíce spokojených zákazníků, jako jsem já.

Iva B. – Černý Most

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím