Jitka Kučerovská

Jitka Kučerovská
realitní expert pro Prahu západ a Střední čechy

Určitě se každý jednou za svůj život ocitne v situaci, že musí nebo chce řešit své bydlení. Ať už se jedná o pronájem, koupě, prodej bytu nebo domu, vždy se jedná o velké rozhodnutí a někdy i na celý život. Když už máme fázi rozhodování za sebou, myslíme si, že teď už se to jenom dotáhne do konce. Jenže právě tady teprve zjistíme, že získání takového bydlení vyžaduje hodně informací, zařizování a starostí, což většinu lidí obtěžuje.

A od toho tu jsou realitní makléři. Jsem tu od toho, abych Vám tento proces co možná nejvíce ulehčila. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a pro spokojenost svých klientů se snažím udělat maximum a neustále pracuji na tom, aby moje služby byly stoprocentní. V pracovním i v soukromém životě oceňuji upřímnost a dodržení slibů, což je dost důležité, pokud chceme dělat něco naplno. Samozřejmě z chyb se člověk učí, ani já nejsem bez chyb, ale pokud se dělá něco naplno a poctivě a ještě tomu věří, myslím si, že to vždy vyjde

Mnoho lidí má na práci realitního makléře různé pohledy, což je možná chyba. A jelikož jsem před lety sama prošla celou tu cestu při prodeji svého bytu i nákupu pozemku, ocenila jsem tuto práci. Vše dopadlo dobře, tak jak jsem očekávala. Proto mám ráda svoji práci. Protože jsem u každé realizace od začátku až do konce, vím, co vše se pro daný případ dělalo a nakonec vidím, že se vše povedlo ke spokojenosti klienta. Ráda komunikuji s lidmi, cestuji a jsem flexibilní. Chtěla bych také říci, že rychlý a dobrý obchod nezáleží na velikosti realitní společnosti ani na makléři, který je sice dobře obeznámen s profesními postupy, ale hlavně na osobním postoji a upřímnosti

Ve svém volnu ráda cestuji a věnuji se svým dětem. Když se chci opravdu odreagovat, tak tvořím. Odpočívám tak, že neustále vymýšlím něco nového. Pak předělávám dům. A to od potahování nábytku až po dekoraci interiéru. A jsme zase u bydlení.

„Chovej se k lidem tak, jak bys chtěl, aby se chovali oni k tobě.“


Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Ukázky mojí práce

N1
N3
N4
N5
N6
N9
N11

Reference

Dobrý den, děkujeme za realitní služby, které nám nabídla paní Kučerovská. Ať už se jednalo o profesionálního fotografa nebo o strategii, která nám byla zasíláná, abychom měli přehled o prodeji. děje. Máme zkušenosti i s jinými makléři, ale spolupráce s paní Kučerovskou byla velmi profesionální a příjemná. Děkujeme a rádi doporučíme.

Machytkovi - Praha


Chtěli bychom poděkovat paní Kučerovské za prodej našeho bytu a následného servisu při převodu vody, plynu a elektriky.

Spokojení klienti Eva a Radim Majsnerovi


Dobrý den p. Kučerovská, ráda bych Vám poděkovala za Váš osobní přístup a trpělivost při prodeji mého bytu. Ještě jednou děkuji a ráda Vás doporučím dále.

MUDr. Andrea Králová - Praha


Dobrý den, chceme poděkovat paní Jitce za prodej našeho domu po rodičích. Ocenili jsme, že jsme opravdu nemuseli na žádné úřady. Vše proběhlo k naší spokojenosti.

Rodina Vojtíšková

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím