Mgr. Barbora Bukovská

Barbora Bukovská
realitní expert pro Českou Lípu, Mladou Boleslav a Liberecký kraj

Jmenuji se Barbora Bukovská. Mám dlouholeté zkušenosti v oblasti financování bydlení. Ze zkušeností vím, že prodej i koupě nemovitosti je pro většinu lidí velmi zásadní životní krok a tudíž si všechny strany přejí, aby obchod probíhal hladce, rychle a ke spokojenosti všech zúčastněných. Při zastupování klientů kupujících nemovitost jsem se bohužel mnohokrát setkala s realitními makléři, kteří svou práci nedělali podle představ klientů, prodej nemovitostí spíše brzdili a s klienty nekomunikovali. Takový nezodpovědný přístup mi opravdu vadí a proto jsem při vyřizování hypotečních úvěrů často dělala spoustu činností za realitní makléře, i když to nebyla moje práce. Nakonec jsem se tedy rozhodla stát realitní makléřkou a zkombinovat svůj svědomitý přístup k financování nemovitosti se zodpovědným a aktivním přístupem při prodeji nemovitostí.

Dlouho jsem hledala realitní kancelář, která by k prodeji nemovitostí přistupovala stejně jako já k financování, tzn. poskytla klientům nadstandardní servis a makléř se stal člověkem, který je pro své klienty pomocníkem a 100% oporou, což je přístup preferovaný i v Aktivreality.

Velice dobře si uvědomuji, že pokud chci být úspěšná realitní makléřka dlouhodobě, musím jednat s klienty otevřeně a férově, vše potřebné jim důkladně vysvětlit a dodržovat dohody, na kterých se domluvíme.

„Jen 100% spokojení klienti mi dají nejlepší reference a doporučí mě dalším lidem.“


Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Ukázky mojí práce

N1
n2
n3
n6
n7
n8
n9

Reference

Dobrý den, chtěl by jsem touto cestou poděkovat paní Bukovské za profesionální služby při prodeji našeho bytu.S manželkou jsme byli naprosto spokojení s jejím přístupem, ochotou a konzultacemi ohledně prodeje.Ještě jednou děkujeme za váš přístup a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníku.

Vizingr Adrian - Mladá Boleslav


Chtěl bych touto cestou velice poděkovat a ocenit zcela profesionální přístup paní Mgr. Barbory Bukovské za naprosto bezchybné zajištění prodeje našeho rodinného domu ve Smržovce. Veškeré smluvní podklady byly vždy připraveny přesně podle naší vzájemné dohody, během celého procesu prodeje nenastala jediná situace, která by nás ze strany kupujících jakkoli překvapila či zaskočila, všechno opravdu proběhlo hladce. Byl jsem velmi mile překvapen jak kvalitou tak i úrovní jednání. Mohu konstatovat, že díky spolupráci s paní Bukovskou jsme dům prodali v rekordně rychlém čase. I proto mohu služby realitní kanceláře Aktiv Reality díky přístupu paní Bukovské jenom vřele doporučit.

Tomáš Hrabovský - Praha


Paní Bukovská byla velice ochotná, vše nám srozumitelně vysvětlila. Nevadilo jí, některé věci nám vysvětlit opakovaně a vždy byla velice příjemná a vstřícná. Přestože se nám podařilo koupit až třetí vybraný byt, vydržela s námi až do úspěšného konce. Můžeme říci, že díky paní Bukovské máme vlastní vysněný byt.

Bicanovi - Česká Lípa


Paní Bukovská, s Vašimi službami jsem byla velmi spokojená. Vždy jste mě přesně informovala a vysvětlila mi jaký bude postup při prodeji nemovitosti a také kolik zaplatím a jaká služba je s tím spojena. Zároveň jste mi vždy poslala všechny návrhy smluv a dala mi dostatek času na pročtení. Byla jste ochotna se mi časově přizpůsobit na všechny naše osobní schůzky. Vážím si takového průhledného a spolehlivého jednání.

Petra Lachmanová - Mladá Boleslav


Díky, Báro, za pomoc při vyřizování hypotéky mého nového bytu. Dobře si uvědomuji, že jsi dělala i část práce za paní z realitní kanceláře. Vím, že ses tomu věnovala i během své dovolené a i přes vzniklé komplikace ohledně bytu vše dopadlo díky tobě dobře. Určitě tě budu doporučovat dále.

Žaneta Brodská - Mladá Boleslav

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím