Michal Ticháček

Michal Ticháček
Realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj

Použij své silné stránky pro dobro...
Věta, která mě provází životem a charakterizuje mou osobu.

Ve spolupráci se společností Aktivreality, pomáhám lidem, kteří se vydají na novou životní etapu. Uvědomuji si, že ať už se jedná o prodej či pronájem Vašeho rodinného domu, bytu, pozemku, vše s sebou nese nejen citovou vazbu, ale také určité starosti, protože se jedná o velké rozhodnutí a často celoživotní úspory.

Nezapomínám na to, že každý pocházíme z jiného prostředí, proto zastávám motto: „Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj“. Vždy mě naplňovalo pomáhat lidem a pokud se vydáme na společnou cestu, dokáži Vám, že i v dnešní době, lze v tomto procesu vyřešit veškeré služby za Vás, bez starostí a s jistotou kvalitně odvedené práce.

Pokud vstoupíte do naší kanceláře pochopíte, proč jsem si vybral právě tuto společnost. Ucítíte rodinné zázemí a dýchne na Vás přátelská atmosféra s profesionálním přístupem.
Práci děláme vždy na 100 %, spolupracujeme s profesionálním fotografem, používáme nejnovější technologie a víme, že naše práce nekončí pouze zprostředkováním obchodu.

Proto se nám podařilo splnit spousty snů a bude mi potěšením, pokud i já Vám budu moci splnit ten Váš.

,, Můj cíl je Vaše spokojenost "


Ukázky mojí práce

DSC09595
DSC08722
DSC09577
DSC09592
DSC08752
DSC08706
DSC09551
DSC08746
DSC09535

Reference

Chtěl bych vyzdvihnout pana Michala Ticháčka a poděkovat, že pomohl mé mamince s nájmem nového bytu. Bylo mi pak následně řečeno, že jí také zajistil stěhovací službu a zařídil vše potřebné. Přeji vám jen to nejlepší Michale.

S úctou Dalibor Hláva


Velké díky za to, že jste nám pomohl pane Michale Ticháčku. Díky Vám, konečně stavíme náš vysněný domeček. Všem vřele doporučuji. Pan Ticháček nejen, že nám prodal byt absolutně bez starostí, ale měl i tolik energie, že nám během celé transakce prověřil pozemek, který jsme měli v plánu kupovat. Dělal to ze své dobré vůle a ještě nám stihl představit hezčí pozemek za mnohem příznivější cenu než jsme plánovali. Díky Vám jsme ušetřili nejen peníze, ale také čas a starosti, o kterých jsme ani netušili, že by přišly. Někdy opravdu stačí narazit na správného člověka, kterým pan Ticháček podle mě určitě je.
Vřele všem doporučuji a Vám přeji ať máte spousty spokojených klientů.

S pozdravem z našeho hnízdečka Pavel Brykner


Pan Ticháček je milý pracovitý člověk, který dělá svojí práci na vysoké úrovni. Celý prodej proběhl nad míru očekávání a nejvíc mě potěšilo, že veškeré služby byly zdarma a nakonec se ještě postaral o přepis služeb na nové majitele.
Tady je ještě vše v pořádku. Děkujeme Vám a přejeme hodně spokojených klientů.

Petr Dolejší


Dobrý den, chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat našemu realitnímu makléři Michalu Ticháčkovi. Při prodeji naší nemovitosti byl velmi vstřícný, ochotný a uměl poradit. Je opravdový profesionál a my jsme s ním byli naprosto spokojeni. Na každý náš dotaz ochotně odpovídal a choval se k naprosté spokojenosti po celou dobu prodeje. Tehdy jsem pochopila, že i s realitním makléřem může vzniknout opravdu přátelský vztah a důvěra. Určitě bychom ho doporučili všem našim znáným, neboť s takovým přístupem se dnes málokdy setkáváme.

Petrákovi - Brandýs nad Labem

Hlavní výhody mé práce

- profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- 3D prohlídky nemovitostí

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

Regiony kde působím