Petr Souček

Petr Souček
realitní expert pro Mladou Boleslav a Nymburk

Na trhu s nemovitostmi je velký tlak. Prodávající chtějí mít jistotu, že celoživotní rodinný majetek prodají dobře, že dostanou bezpečně své peníze z prodeje. Kupující si zase naopak ve většině případů bere celoživotní hypoteční úvěr nebo investuje nemalé vlastní prostředky. Ani pro jednu stranu není nákup či prodej nemovitosti jednoduchou rutinní záležitostí. Každý by si přál jistotu a klidný prodej. Ne vždy tomu tak je, ne vždy se klientům podaří natrefit na dobrého zprostředkovatele. Vždy se snažím, aby si každý na prodej či pronájem bytu, domu nebo pozemku rád vzpomněl a nemusel jsem se za svou práci stydět.

Za celou svou praxi v realitách jsem vždy dbal na to, aby klienti byli o všem informováni, rozuměli jednotlivým krokům a aby si strana prodávající i strana kupující byla jista svým rozhodnutím. Jen tehdy jsou veškeré účastněné strany spokojeny, jen tehdy dostávám doporučení a mohu se na realitním trhu uplatnit.

Působím velmi dlouho v okrese Mladá Boleslav a Nymburk. Nejen, že zde bydlím a dlouho žiji, ale za dobu mé dlouhé působnosti na realitním trhu jsem zde prošel již velmi mnoho bytů, domů a pozemků. Jsem tedy připraven klientovi kvalifikovaně a upřímně říci, co nás čeká a jak bude vše probíhat.

„Snažím se klientům zpříjemnit důležité životní rozhodnutí a při nákupu či prodeji nemovitosti poskytovat takové služby, jako bych prodával, nebo kupoval nemovitost já sám“


Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Ukázky mojí práce

1 (1)

Reference

Dobrý den, pokud to oceníte, velmi bychom chtěli vyzdvihnout chování a profesionální přístup jednoho z Vašich makléřů. Tím makléřem je pan Souček Petr. Jeho přátelské a lidské chování je prostě skvělé. Naše rodina se ne moc dobře dohodla při prodeji dědictví a pan Souček zafungoval jako skvělý nejen obchodník, ale jako člověk. Moc chválíme jeho přehled, jednání a profesionalitu a věříme, že naše spokojené reference nejen u vás panu Součkovi přinesou další spokojené klienty do jeho profesního života. Ještě jednou moc děkujeme-

Vondroušovi - Nymburk


Zdravím Vás Petře! Moc děkuji za Vaši skvěle odvedenou práci. Jsem přesvědčený, že profi-fotograf a Vaše marketingové snahy velmi napomohli tomu, že se můj dům prodal tak rychle. Doufám, že takových spokojených klientů jako jsem já, budete mít čím dál tím více!

Milan Zíma – Mladá Boleslav


Poděkování a pozitivní reference je to nejmenší, co pro pana Součka za jeho služby mohu udělat Férové jednání, vždy příjemně naladěn, o všem jsme byli pravidelně informování a za celou dobu prodeje zde nebylo žádné „hluché“ místo. Bezchybný servis nejen při prodeji, ale také po prodeji nás velmi uchvátil a doufáme, že takových makléřů jako je pan Souček bude na našem trhu co nejvíce.

Mokrotřasovi - Bakov nad Jizerou


Kdybych ještě někdy prodával nemovitost, určitě doporučím pana Petra Součka. Prodej mého bytu byl pohodlný, nemusel jsem se o nic starat. Velmi oceňuji práci profesionálního fotografa, kterého pan Souček používá při prezentaci svých nemovitostí a skvělým bonusem je i servis po prodeji. Své peníze jsem dostal velmi rychle na účet a v dalších dnech i vyúčtování a odhlášení – plyn, elektřina, teplo a voda. Skvělá práce! Porovnám – li zážitky mých kolegů s jinými RK, budu Vás vřele doporučovat!

Petr Pícha - Nymburk


Vážený pan Součku. Moc děkujeme za vše, co jste pro nás zařídil a v průběhu celého procesu prodeje nemovitosti obstaral. Když se vyskytli „potíže“ s kupujícím, vždy jste si zachoval chladnou hlavu a Váš pohotový úsudek byl velkou pomocí k uklidnění celé situace a k dotažení celého obchodu k úspěšnému konci. Jakmile budeme potřebovat prodat naši chalupu, určitě opět využijeme Vaše služby!

Peterkovi - Mladá Boleslav

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím