Prodej světlého bytu 1kk, 20m², Na Okruhu, Praha

prodáno Cena je včetně provize RK a DPH.

Základní informace

ID zakázky00546
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej světlého bytu 1kk, 20m², Na Okruhu, Praha

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi byt 1kk o velikosti 20 m2 v městské části Praha Libuš. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží udržovaného panelového domu s výtahem. Svojí lokalitou a velikostí se jedná o ideální investiční příležitost. Jednoznačnou výhodou je možnost bydlení v blízkosti přírody a přitom s dobrou dostupností do centra Prahy.

Samotný dům má nové rozvody vody a odpadu a nový výtah. Byt prošel v roce 2022 základní rekonstrukcí, jsou zde nové rozvody elektřiny a zásuvky v pokoji, chodbě i koupelně, dále je nová plovoucí podlaha, kuchyňský kout s lednicí, toaleta a vybavovací předměty koupelny. Vzhledem k malé velikosti hlavního pokoje je byt kolaudován jako nebytový prostor. Lze ho však bez omezení využívat pro bydlení a k pronájmu. Měsíční náklady na bydlení jsou aktuálně 4.761,- Kč včetně spotřeby elektřiny a fondu oprav. Společenství vlastníků jednotek hospodaří s kladným hospodářským výsledkem.

Dům se nachází v ulici Na Okruhu č.p. 27, v okrajové čtvrti Prahy sousedící s přírodním parkem Modřanská rokle a dobrým spojením do centra Prahy. Parkování je možné přímo v ulici v okolí domu. Nedaleko je zastávka autobusu, který vás přiblíží na metro C nebo na Smíchovské nádraží. V další etapě budování metra bude v docházkové vzdálenosti od domu stanice metra linky D. Pouze 300 metrů od domu je pak tržnice SAPA s rozmanitými nákupními možnostmi a mnoha restauracemi. V rozlehlém přírodním parku nedaleko domu je nespočet cyklotras i pěších stezek, je to skvělý výchozí bod pro výlety do přírody v okolí Prahy, na Zbraslav, na Sázavu a dále.

Pro bližší informace nebo zájem o prohlídku mě prosím neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit.

Vlastnosti

KategorieByty 1+kk
LokalitaNa okruhu 488/27, Praha - Písnice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná20 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění5
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObchodní a obytná

Vybavení

Výtahano
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Lokalita

Na okruhu 488/27, Praha - Písnice