Prodej, Byty 3+1, 63 m² - Bukovany, výhled, parkování, zázemí

rezervováno Cena je uvedena vč. provize RK, poplatků a právních služeb 100.000 Kč, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní informace

ID zakázky00395
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej, Byty 3+1, 63 m² - Bukovany, výhled, parkování, zázemí

K prodeji se nabízí byt 3+1 s překrásným panoramatickým výhledem v Bukovanech, 4 km od Kyjova.
Byt má rozlohu 63 m2, obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyni, chodbu, koupelnu a samostatné WC. Nad rámec této plochy k bytu patří sklep, prostorná čtvrtina půdy s průchozí výškou, vlastní parkovací stání, a dále podíl na společných prostorách jako kolárna, dílna, kotelna a okolní pozemek s ohništěm a lavičkou.
Dům je celkově v dobrém stavu, kvalitní betonová střešní taška, zdravý dřevěný krov, jde o dřevostavbu se zděnou podezdívkou. Každý byt v domě má vlastní plynový kotel v kotelně v suterénu a vytápění plechovými radiátory. Ohřev TUV zajišťuje relativně nový plynový bojler na půdě, takže nezabírá místo v koupelně. Opravu by si zasloužilo vlhnoucí zdivo v suterénu, zřejmě v důsledku neprodyšného obložení. Na prodyšnou fasádu, výmalbu, případně i zateplení domu peníze ve fondu oprav jsou.
Měsíční zálohu do 5000 Kč tvoří el. a plyn po 1500, kabelovka a internet za 500, pojištění odpovědnosti za 260, poplatky ČT a ČRo, 500 do fondu oprav a 500 na energie společných prostor. Při vyúčtování se současným majitelům (4-členná rodina) pravidelně 4-6 tisíc/rok vrací.
Krásný výhled je ze všech oken, zastřešený balkon a většina oken je směrem na východ, kde je úchvatný panoramatický výhled přes bližší pole, louky a lesy až na Bílé Karpaty a Javorníky, severněji pak na Chřiby. Hezký výhled je ale i západním směrem na Bukovany, kde je v zorném poli spousta zeleně a úhledná nízká zástavba rodinných domků venkovského typu.
Pro lepší představu si můžete stáhnout kompletní sadu fotografií, mezi nimiž jsou i zmíněné panoramatické výhledy, společné prostory, technické detaily, půda apod.:
https://ulozto.cz/tamhle/58nhmXNUksaO/name/Nahrano-26-8-2021-v-16-46-06#!ZGH1AmR2AzHkAQN5MQuxLwxmLmV5ZR9up2gmYxD2BUEXD2H0BD==
Obec Bukovany je středně vybavená, má obecní úřad, obchod Jednota, MŠ, ZŠ, poštu, autobusovou zastávku, cyklostezku, na dosah pěší chůze krásnou přírodu, velké lesy, hradiště i velké město - Kyjov 4 km.

Vlastnosti

KategorieByty 3+1
LokalitaBukovany
OkresHodonín
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná63 m²
Plocha podlahová63 m²
Plocha zahrady150 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1983

Vybavení

ZařízenýAno
Míst k parkování1
ParkováníAno
Výtahne
Balkónano (3 m²)
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové

Ing. Petr Pěta

Ing. Petr Pěta Realitní makléř

+420 603 781 021
[email protected]