Chata 6+1, 170 m², pozemek 371 m2 - Chrustenice

3 149 000 Kč

Základní informace

ID zakázkyRM22009
Chata 6+1, 170 m², pozemek 371 m2 - Chrustenice

Nabízím Vám ke koupi velmi pěknou velikou rekreační chatu 6+1 s terasou a balkonem, velkou cca 170 m2 stojící na pozemku velkém 371 m2 v oblíbené rekreační lokalitě, která leží mezi obcemi Chrustenice a Malé Přílepy. Jedná se velmi klidné, malebné místo a přitom jen pár minut autem od Prahy nebo od Berouna. V Praze Zličín jste za 15 min, v Berouně za 10 min.

Chata je v relativně dobrém technickém stavu a lze ji okamžitě využívat pro rekreaci.

Spodní část chaty je zděná a je zde krytá terasa (16 m2), malý sklad a velká obytná místnost s krbem (31 m2). Vrchní část chaty je zčásti dřevěná a zčásti zděná, nachází se zde hlavní obytná část s balkonem a obytným podkrovím.

Po vstupu do hlavní obytné části chaty stojíme v předsíni, dále vstoupíme do chodby, odkud je vstup do malé kuchyňky s elektrickým sporákem a dřezem (3 m2). Vedle kuchyňky je místnost s WC a umyvadlem (2 m2). Dále z chodby vstoupíme do velké společenské místnosti (24 m2) a dále do ložnice s palandou (10 m2). Také je odtud výstup na balkon (6 m2).

V 1,patře jsou k dispozici 3 samostatné ložnice. Z jedné z nich je velmi pěkný výhled do okolní krajiny.

Okolo chaty je svažitá zahrada. Okapy jsou svedené do nádrže na dešťovou vodu s kohoutem na čerpání a vypouštění.

Do chaty je zavedena elektřina, odpady jsou svedené do septiku. K dispozici je pouze dešťová voda svedená z okapů do nádrže. Zhruba 2 min. autem od pozemku je vodárna, odkud je možno čerpat pitnou vodu.

Příjezdová cesta je široká na auto, ale u chaty je širší místo, které lze využít pro parkovací stání. Návštěvy mohou parkovat cca 150 m od chaty.

V okolí chaty jsou další rekreační chaty a domy a řada majitelů, včetně majitelů sousedního domu, zde žije celoročně.

Jen 2 min. autem od chaty je Caravan camp Valek s venkovním bazénem a travnatou pláží. V sousedních Chrustenicích, vzdálené 3 min. autem, je samoobsluha, kompletní občanská vybavenost je v Loděnicích, které jsou od chaty 5 min. autem.

Okolí je ideální na výlety pěšky nebo na kole. Nedaleko jsou krásné lesy chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko nebo také Českého Krasu.

Koupi chaty lze financovat i hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, kde Vám zajistíme dobrou úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Vlastnosti

KategorieChata
LokalitaChrustenice
OkresBeroun
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná170 m²
Plocha pozemku371 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační

Vybavení

ZařízenýNe
Míst k parkování1
ParkováníAno
Balkónano (6 m²)
Terasaano (16 m²)
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva