Prodej vybavené chaty v zahrádkářské kolonii Praha 3

1 699 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu

Základní informace

ID zakázky00355
Prodej vybavené chaty v zahrádkářské kolonii Praha 3

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout zprostředkování prodeje velmi pěkné chatky včetně vybavení a zajištění převodu užívacího práva k zahradě o výměře 655 m2 v zahrádkářské kolonii Na Balkáně, Praha 3.

Chatka, která je situovaná ve velmi klidné části osady, nabízí dostatečný komfort téměř k celoročnímu užívání.Benefity: Přípojka elektřiny, sezónní přívod pitné vody, možnost lokálního vytápění, sociální zázemí (sprchový kout, splachovací toaleta, bojler s 50 l zásobníkem k ohřevu vody) .

Chatka nabízí dva obytné pokoje - příjemně působící ložnici se sprchovým koutem, útulný obývací pokoj s kuchyní. Dále je zde menší předsíň, toaleta s bojlerem na ohřev vody a v suterénu sklep.
Obytný prostor díky péči majitelů působí velmi příjemně a má osobitou atmosféru. Výhled z okna od jídelního stolu je slovy nepopsatelný. Stejně tak pocit z venkovního posezení, kdy lze ze vzrostlých korun stromů slyšet zpěv ptáků.

Milovníci grilování jistě ocení letní kuchyň s grilem, která je chráněna pergolou. Hroznové víno po ní se pnoucí tvoří přirozenou ochranu proti přímému slunci. Zároveň v době plné vegetace nabízí dostatek plodů. Z místa, kde se nachází letní kuchyň je vstup do sklepa. Je zde dostatek úložného prostoru - regály s nářadím a dalším vybavením, regály pro uchování vypěstované úrody a nádrž na vodu - zdroj pro zimní měsíce, kdy je voda v celé osadě vypuštěna.

V roce 2013 proběhla rekonstrukce střechy včetně oplechování a okapů. Nemovitost je zděná, částečně zateplená a podsklepená. Okolo chaty byly provedeny drenážní práce zajišťující odvod vody. Ve spodní části zahrady byl vybudován několikakomorový septik. Bonusem jsou také retenční nádrže na dešťovou i pitnou vodu a systém na sběr dešťové vody. Ve spodní části zahrady jsou kompostéry, které jsou neoddělitelnou součástí zahradničení.

Pozemek je členitý a oplocený. Celá zahrada je skvěle přizpůsobena svažitému terénu a opticky plynule navazuje na okolní přírodu. Vybudované terasy zamezují půdní erozi a rozdělují zahradu na několik zón - relaxační s převahou pěstěného trávníku, užitkovou se záhony, okrasnou s různým druhy pestrobarevných květin a bylin.
Každý správný zahrádkář bude nadšen z fóliovníku, který se nachází ve střední části zahrady. V současné době je plný předpěstované zeleniny, která je postupně vysazována na záhony.

Nájemní smlouva k užívání zahrady je uzavřena až do roku 2050. Náklady spojené s užíváním zahrady jsou 12.000 Kč rok v závislosti na spotřebě vody. Elektřina 500 Kč/měs. Chatka se prodává s veškerým vybavením a zařízením.

Pokud hledáte místo, odkud se Vám nebude chtít vracet vždy večer domů, tak jste našli to pravé.
Tato chatka s opečovávanou zahradou se vzrostlou vegetací nabízí místo nejen pro odpočinek, ale hlavně prostor pro seberealizaci v podobě pěstování vlastní čerstvé zeleniny a péče o zeleň. Přijďte se sami přesvědčit a nasát tu jedinečnou atmosféru toho místa, kterou majitelé svou píli a pracovitostí vytvořili.

Vlastnosti

KategorieChata
LokalitaPraha - Žižkov
OkresHlavní město Praha
Velikost2 pokoje
VlastnictvíJiný
Plocha užitná36 m²
Plocha pozemku655 m²
Plocha zastavěná36 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce

Vybavení

ZařízenýAno
TopeníLokální tuhá paliva