Stavební pozemek, 1 036 m², IS - Byšice

4 900 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize

Základní informace

ID zakázkyRM23012
Stavební pozemek, 1 036 m², IS - Byšice

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný stavební rovinatý pozemek o celkové velikosti 1 036 m2. Pozemek se nachází na kraji obce Byšice a je z něho krásný výhled do okolní krajiny.

Pozemek je kompletně zasíťovaný, k dispozici je přípojka na elektřinu a plyn, obecní vodovod i kanalizace.
Rozměry pozemku jsou cca 25 x 43 m.

Pozemek se nachází v k.ú. Liblice, ale leží na kraji obce Byšice a lokalita navazuje na starší zástavbu rodinných domů v Byšicích. V územním plánu se jedná o "Plochy smíšené obytné - venkovské" a lze na pozemku postavit velký rodinný dům o 2 nadzemních podlažích + podkroví. minimální procento zeleně je 60 %.

S pozemkem můžete také převzít stavební povolení platné do konce roku 2023, které nepozbývá platnosti, pokud se začne stavět. K dispozici je kompletně připravená projektová dokumentace ke stavbě bungalovu o dispozici 4+kk a podlahové ploše cca 121 m2. VIZ výkresy a 3D půdorysy.

V obci je velmi dobrá občanská vybavenost. V Byšicích je k dispozici základní i mateřská škola, obecní úřad, pošta, potraviny, benzínová stanice, lékaři, restaurace, dětská a sportovní hřiště apod. V sousedních Liblicích je krásný zámek s parkem a restaurací.

V obci je také výborná dopravní dostupnost, Mělník je vzdálen cca 10 min. autem, V Praze Letňanech nebo na Černém Mostě jste za 30 min. Z Byšic také jezdí přímé autobusy směrem na Mělník, Všetaty, Mšeno, Roudnici n/L nebo Mladou Boleslav. V obci je dále vlakové nádraží odkud pravidelně jezdí vlaky směrem do Prahy nebo na druhou stranu, na Turnov a Liberec.

V okolí jsou oblíbené pískovny na koupaní, např. Konětopy, Lhota, Ovčáry, Mlékojedy atd. Je zde také větší množství cyklotras a turistických cest pro výlety.

Koupě pozemku je možná hypotečním úvěrem, kde Vám zajistíme co nejvýhodnější úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaByšice
OkresMělník
Plocha pozemku1.036 m²
ZástavbaObytná

Vybavení

KomunikaceDlážděná
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace