Prodej, Pozemky pro bydlení, 106m² - Chrustenice

660 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize

Základní informace

ID zakázkyRM210020
Prodej, Pozemky pro bydlení, 106m² - Chrustenice

Nabízíme Vám ke koupi malý pozemek o velikosti 106 m2 v oblíbené lokalitě Malé Přílepy vzdálené pouze 15 min. od Prahy Zličín nebo Berouna.

Pozemek je cca obdélníkového tvaru o rozměrech cca 7,5 x 16 m. Dle územního plánu se jedná o plochu RI: pro rodinnou rekreaci a lze zde umístit stavbu o 2 NP včetně podkroví, která bude respektovat výškovou hladinu okolních staveb. Zastavitelnost hlavní stavbou je 25 % a doplňkovou stavbou 15%.

Z jedné strany vede kolem pozemku pěšina, kde je v zemi umístěno elektrické vedení, na které se lze připojit. Pod pěšinou je malý potok, který lze využít pro zalévání zahrady. Z druhé strany lze k pozemku přijet autem.

V okolí pozemku jsou další rekreační chaty a pozemky, ale někteří majitelé zde žijí i celoročně. Zhruba 500 m od pozemku je vodárna odkud je možno brát pitnou vodu.

V blízkosti chaty je Caravan camp Valek s venkovním bazénem a travnatou pláží. V sousedních Chrustenicích, vzdálené 3 min. autem, je samoobsluha, kompletní občanská vybavenost je v obci Loděnice, která je od chaty vzdálena 5 min. autem.

Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaChrustenice
OkresBeroun
Plocha pozemku106 m²
ZástavbaRekreační

Vybavení

KomunikaceNeupravená
DopravaSilnice, Autobus
Elektřina230V