Stavební pozemek 800 m2, komplet IS, Hostín u Vojkovic

3 500 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize, včetně právního servisu

Základní informace

ID zakázkyRM24006
Stavební pozemek 800 m2, komplet IS, Hostín u Vojkovic

Rádi bychom Vám nabídli koupi stavebního pozemku v obci Hostín U Vojkovic, která se nachází pouze 20 km od Prahy. Finanční prostředky získané z prodeje budou použity na dobrou věc. Na výstavbu nového kostela a komunitního centra v Neratovicích.

Nabízíme Vám na výběr ze dvou pozemků, každý o výměře cca 800 m2, které se nacházejí na břehu malebné vodní nádrže Selská tůň. Z pozemku je pěkný výhled a máte jen pár metrů od pozemku možnosti rybaření a koupání. Vodovod, kanalizace, plyn a elektřina jsou k dispozici v komunikaci na hranici pozemku.

Dle územního plánu je zastavitelnost pozemku 30 %, min. plocha zeleně je opět 30 %. Pro podrobnější informace ohledně územního plánu a stavebních možností nám neváhejte napsat email.

Jen 2 min. chůze od pozemků se nachází základní škola (I. stupeň), mateřská škola a obchod se smíšeným zbožím. Kompletní občanská vybavenost je dostupná v okolních obcích a městech.

Díky přímým autobusovým linkám do Prahy, Kralup nad Vltavou a Mělníka, a snadné dostupnosti k dálnici D8, je lokalita Hostín U Vojkovic ideálním místem pro ty, kteří hledají spojení klidného venkovského života s pohodlnou dostupností do města. Autem je Praha vzdálena 20 km, Kralupy n/vlt 10 km, Neratovice 12 km a Mělník 15 km. Nájezd na dálnici D8 je pouze 7 km daleko.

Není pochyb, že tyto pozemky nabízejí skvělou příležitost pro stavbu Vašeho vysněného domova. Nechte se okouzlit klidem a krásou této malebné obce, kontaktujte nás pro bližší informace a domluvte si prohlídku.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHostín u Vojkovic
OkresMělník
Plocha pozemku800 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace