Prodej jedinečného stavebního pozemku o ploše 814m², Kokořín, Mělník

3 650 000 Kč Cena je uvedena včetně právních a realitních služeb a provize RK.

Základní informace

ID zakázky00592
Prodej jedinečného stavebního pozemku o ploše 814m², Kokořín, Mělník

Jste milovníci přírody, klidu a pohody? Hledáte místo pro bydlení nebo rekreaci pro svoji rodinu v krásné přírodě Kokořínska? Pak jste tady správně.

Představuji vám jedinečný stavební pozemek o ploše 814 m2, a to přímo v obci Kokořín. Jedná se o pozemek umístěný v zástavbě obce, dle územního plánu je možné využít pro stavbu rodinného domu. Aktuálně máme s majiteli souhlas od CHKO Kokořínsko s budoucím umístěním stavby. Stejně tak jako souhlas od ČEZu ke zřízení přípojky elektřiny a také přípojky na obecní vodovod. Pozemek se nachází na klidném místě obce v zástavbě rodinných domů. Pozemek je orientovaný na jihovýchod a nabízí maximální soukromí. K pozemku je navržena příjezdová cesta o ploše 96m2, tato je k uvedené ploše pozemku navíc a je součástí koupě.

Kokořínsko patří k nejkrásnějším oblastem Mělnicka a Českolipska. Krajinu tvoří pískovcové skály s kaňonovitým tvarem. Při výletech po okolí si můžete vychutnávat výhledy do kraje skrze skalní převisy či objevovat krásy údolí s drobnými jeskyněmi. Nepřeberné množství turistických a cyklistických tras vás pak dovede třeba až k Máchovu jezeru. Vzdálenost od Prahy je cca 60 minut jízdy autem.

Základní občanská vybavenost je v pouhé 3 km vzdálené obci Vysoká. Je zde prodejna potravin, pošta, základní a mateřská škola, dětské hřiště, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Autobusem se do Vysoké dostanete za pouhých 6 minut. Plnou občanskou vybavenost pak najdete v okresním městě Mělník, 15 minut jízdy autem.

Pro bližší informace nebo zájem o prohlídku mě prosím neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na setkání. www.tomas-novak.cz

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKokořín
OkresMělník
Plocha pozemku814 m²
ZástavbaObytná

Vybavení

OchranaCHKO