Prodej stavebního pozemku 810 m² - Liběchov, Mělník

3 440 000 Kč Cena je uvedena včetně právních a realitních služeb a provize RK, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní informace

ID zakázky01186
Prodej stavebního pozemku 810 m² - Liběchov, Mělník

Rádi byste bydleli v soukromí uprostřed přírody a zároveň měli v blízkosti veškrou občanskou vybavenost? Pak čtěte dále. Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek v obci Liběchov, 7km od Mělníka, s výhledem na skalní útvary Čertovy hlavy.

Pozemek o velikosti 810 m2 se nachází v klidné části obce Liběchov - Boží Voda. Díky vzrostlým stromům a těsné blízkosti CHKO Kokořínsko je ideální volbou pro milovníky přírody a klidu.

Aktuálně máme požádáno o vydání UPI (územně plánovací informace), kde bude specifikovaný přesný regulativ k našemu pozemku. K dispozici bude přípojka elektřiny. V současné době probíhá proces vyřizování potřebné smluvní dokumentace. Připojení na obecní vodovod a kanalizaci je možné.

Plnou občanskou vybavenost najdete ve městě Mělník, vzdáleném 7km. Obec Liběchov je velmi dobře dopravně dostupná, do Prahy dojedete za 40 minut a v obci se nachází zastávka autobusu i vlaku.

Pro bližší informace k pozemku mě prosím neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na setkání.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLiběchov
OkresMělník
Plocha pozemku810 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace