Prodej stavebního pozemku 1545 m² - Medonosy - Chudolazy, okres Mělník.

4 326 000 Kč Cena včetně právních a realitních služeb a stavebního povolení na RD.

Základní informace

ID zakázky00970
Prodej stavebního pozemku 1545 m² - Medonosy - Chudolazy, okres Mělník.

Představujeme vám developerský projekt Bydlení Chudolazy s jedinečnou atmosférou Chráněné krajinné oblasti Kokořínska. V rámci projektu vznikne 6 zasíťovaných pozemků s vydaným stavebním povolením ke stavbě RD, jednoduše koupíte a hned stavíte svůj vysněný dům. Ušetříte tak nejen náklady na projekt ke stavebnímu povolení, ale také čas 6 až 9 měsíců, což je průměrná doba řešení povolení.
Při předání pozemků novým majitelům bude hotová zpevněná komunikace, veřejné osvětlení, vjezd z komunikace ke každému pozemku, vodovodní řad a na každém pozemku vodovodní přípojka v šachtě a elektřina. Kanalizace v obci není, odpad tak bude řešen domovní čističkou odpadních vod. Ta není součástí kupní ceny a realizuje se až se stavbou RD.
Stavební pozemky se nacházejí v klidné části obce Chudolazy obklopené lesem s minimální zástavbou v okolí. Vašimi sousedy budu zejména srnky a když budete chtít do civilizace, tak se autem dostanete za 20 minut na Mělník a za 47 minut do Prahy na metro Letňany.
Ceny pozemků jsou kompletní včetně právních služeb, inženýrských sítí (voda, elektřina), nově budované příjezdové cesty s vjezdy na pozemky, včetně vydaného stavebního povolení ke stavbě RD. Vše připraveno k pohodlné stavbě vašeho nového domova nebo rekreační chalupy.

V případě zájmu je možné jednat o výstavbě RD.

Pro případné dotazy mě prosím neváhejte kontaktovat. Další informace také na www.bydlenichudolazy.cz

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMedonosy - Chudolazy
OkresMělník
Plocha pozemku1.545 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

OchranaCHKO
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V