Prodej stavebního pozemku pro rekreační účely, 1331 m² - Neratovice - Mlékojedy

2 122 000 Kč Cena je uvedena včetně provize, právních a realitních služeb

Základní informace

ID zakázky00996
Prodej stavebního pozemku pro rekreační účely, 1331 m² - Neratovice - Mlékojedy

Toužíte po rekreačním pozemku pro umístění chaty, mobilního domu nebo maringotky? Pak jste tady správně, vítám vás při prodeji rekreační chaty v Mlékojedech u Neratovic v okrese Mělník.

Chata je na stavební parcele o zastavěné ploše 172 m2 a je v původním stavu vhodná ke kompletní rekonstrukci, případně k demolici a nové výstavbě. Aktuálně je na ČEZu žádost o zřízení el. přípojky. Jiné sítě v místě nejsou. Na pozemku se dále nachází stará studna, která byla do chaty napojená a jímka na odpadní vodu.

Pozemek kolem chaty má velkorysých 1159 m2 a celková plocha tak činní 1331 m2. Na pozemku se nachází velké množství vzrostlých stromů, což dodává místu příjemnou atmosféru.

Chata se nachází v rekreační lokalitě, kde je podle územního plánu obce možné realizovat výstavbu rekreačních objektů se zastavěnou plochou do 50m2 o výšce 1NP + podkroví. Výhodou našeho pozemku je, že je zde již zmíněná chata, a tak lze vybudování nové chaty řešit pouze povolením k rekonstrukci místo povolování nové stavby.

Na pozemku je ochranné pásmo železnice a záplavové území 100 a 20ti leté vody. V případě nové výstavby je tak nutné počítat s protipovodňovým založením stavby.

Obec Mlékojedy je ideální pro aktivní rekreaci, nedaleko se nachází jezero Mlékojedy oblíbené pro letní vyžití a Kozelská tůň vyhledávaná místními rybáři. Hlavní občanskou vybavenost a další vyžití pak nabízí přilehlé město Neratovice.

V případě zájmu o prohlídku či doplňující informace mne prosím neváhejte kontaktovat. Těším se na vás.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNeratovice - Mlékojedy
OkresMělník
Plocha pozemku1.331 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační

Vybavení

KomunikaceZpevněná

Lokalita

Neratovice - Mlékojedy