Stavební pozemek 720 m², kompletní IS - Neratovice

6 120 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize

Základní informace

ID zakázkyRM240034
Stavební pozemek 720 m², kompletní IS - Neratovice

Máme pro vás jedinečnou příležitost vybrat si z 10 nově budovaných stavebních pozemků o velikostech od 707 m2 do 853 m2 z nového developerského projektu, který leží na kraji města Neratovice, v části Lobkovice.

Co tyto pozemky dělá zvláštními? Začněme tím, že jsou rovinaté, čímž poskytují ideální základ pro vaše stavební plány. A to není vše. Již nyní je pro vás vybudována zbrusu nová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením, která zajistí snadný přístup k pozemkům.

Máte zde možnost postavit si svůj vysněný rodinný dům, ať už je to přízemní bungalov nebo patrový dům. Dle územnímu plánu jsou pozemky vymezeny pro plochy bydlení, s možností zastavění až 30 % pro stavbu, zatímco zpevněné plochy jsou mohou využít 40 % z plochy pozemku, a zbytek - 60 % - je vyhrazen pro zeleň, která bude tvořit harmonický celek s vaším novým domovem.

Také Vám ve spolupráci se zavedenou stavební firmou můžeme nabídnout výstavbu dřevostavby na klíč. Na výběr je ze 4 domů různých velikostí, které byly vytvořeny speciálně pro tento projekt.

A co říci o městě Neratovice? Neratovice nabízejí širokou škálu služeb a vyžití, včetně 5 supermarketů, polikliniky, škol a školek, koupaliště, divadla, kina a letního kina. V okolí najdete oblíbenou pískovnu, cyklostezky a turistické trasy.

Z města jezdí autobusy PID směrem na Prahu, Mělník a okolní obce. Autem je Praha v dosahu 22 min, Mělník 15 min., Kralupy n/Vlt. 20 min.

Finanční prostředky získané z prodeje budou použity na dobrou věc. Na výstavbu nového kostela a komunitního centra v Neratovicích.

Financování je samozřejmě možné hypotečním úvěrem, kde Vám dokážeme zajistit nejvýhodnější podmínky. Doporučujeme osobní prohlídku, abyste mohli okusit kouzlo tohoto místa na vlastní kůži. Možná, že zde na Vás čeká Váš nový domov.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKostelecká, Neratovice - Lobkovice
OkresMělník
Plocha pozemku720 m²
ZástavbaObchodní a obytná

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Lokalita

Kostelecká, Neratovice - Lobkovice