Jedinečný stavební pozemek 1490 m2, Podbrdy, Beroun.

4 900 000 Kč Cena je uvedena včetně provize, právních a realitních služeb.

Základní informace

ID zakázky00903
Jedinečný stavební pozemek 1490 m2, Podbrdy, Beroun.

Chcete bydlet v krásné přírodní lokalitě s dostupností do Prahy do 45 minut? Pak si vám dovoluji nabídnout jedinečný stavební pozemek s výhledem do krajiny v klidné obci Podbrdy v okrese Beroun.

Mírně svažitý pozemek o velikosti 1.490 m2 se nachází na konci obce, pouhých 50 metrů od nádherného dubového lesa. Na pozemku je zřízena přípojka vody a přípojka elektřiny. Odpad je zde nutné řešit jímkou nebo domovní čističkou. Do budoucna obec plánuje kanalizaci.

Dle platného územního plánu je pozemek určený primárně pro bydlení v rodinných domech. Pravidla uspořádání území jsou následující: Maximální zastavěná plocha 20 % pro hlavní stavbu a 10 % pro doplňkové stavby a ostatní zastavěné plochy. Stavby jednopodlažní s obytným podkrovím.

Aktuálně je zpracovaný projekt ke stavebnímu povolení na výstavbu RD typu bungalov dle individuálního projektu.

Samotná obec Podbrdy se nachází pod lesem na úpatí Brdského hřebene. Pouhých 12 minut jízdy autem od trojice vzájemně propojených obcí Dobřichovice – Lety – Řevnice. Zde naleznete vše, co potřebujete ke spokojenému životu. Jsou zde státní, soukromé i lesní školy a školky, dětské herny, sdílená co-workingová kancelář, kavárny, sportoviště a sportovní kluby, místní pivovary a restaurace. A to vše zasazené do krásné krajiny kolem řeky Berounky.

Autobusová zastávka je od pozemku vzdálená 5 minut pěší chůzí, BUS vás doveze do Řevnic za 16 minut. Do Prahy na Smíchovské nádraží je to pak vlakem 30 minut, vlaky jezdí každou půlhodinu.

Lidé se sem stěhují, aby byli blízko k Praze, kvalitní občanské vybavenosti a zároveň v klidu a přírodě. V této lokalitě žiji osobně se svojí rodinou, a tak vám rád poskytnu podrobné informace o tom, jak to tady chodí. Ozvěte se, těším se na vás.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPodbrdy
OkresBeroun
Plocha pozemku1.490 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

KomunikaceZpevněná, Štěrková
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V