Jedinečný stavební pozemek 900 m² - Svinaře - Halouny

6 590 000 Kč cena je uvedena včetně právních a realitních služeb a provize RK

Základní informace

ID zakázky00858
Jedinečný stavební pozemek 900 m² - Svinaře - Halouny

Jste milovníci klidu a zároveň potřebujete být na dosah občanské vybavenosti? Hledáte pozemek pro bydlení v přírodě s dobrou dostupností do hlavního města? Pak jste tady správně. Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek s výhledem do krajiny v klidné obci Svinaře – Halouny.

Pozemek o velikosti 900 m2 je kompletně oplocený, je zde přípojka elektřiny a funkční studna osazená čerpadlem. Na pozemku je malý zahradní domek, do kterého je přivedena voda ze studny a elektřina. Může tak posloužit jako malá letní chata než si vyřídíte všechna potřebná povolení ke stavbě vašeho vysněného domu. Odpad je nutné řešit jímkou nebo domovní čističkou. V obci je vodovod a je již zpracovaný projekt na zřízení vodovodní přípojky. S pozemkem získáte také spoluvlastnický podíl na příjezdové komunikaci.

Pozemek je dle platného územního plánu obce uvedený v lokalitě BV – bydlení venkovské, určené primárně pro bydlení v rodinných domech. Pravidla uspořádání území jsou následující:

Maximální zastavěná plocha: 30 %
Minimální plocha zeleně: 30 %
Max. hladina zástavby: 2 NP + podkroví
V jednom rodinném domě budou zřízeny max. 2 bytové. jednotky.

Halouny se nacházejí v krásné přírodní lokalitě přímo pod lesem s výhledem do malebné krajiny Karlštejnska. Halouny jsou oblíbenou turistickou lokalitou, je zde legendární restaurace U zrzavého paviána a mnoho krásných turistických a cyklistických tras. Přímo naproti pozemku je nově vybudované dětské hřiště.

Halouny jsou součástí 1 km vzdálené obce Svinaře. Ty disponují základní občanskou vybaveností – je zde mateřská škola, dětské hřiště, restaurace, pošta, obecní úřad, prodejna potravin a Zámek Svinaře s restaurací. Vše ostatní, co potřebujete ke spokojenému životu, naleznete v 3 km vzdáleném městečku Řevnice – jdou zde kavárny, sportoviště, státní i soukromé školy a školky, dětské herny, sdílená co-workingová kancelář atd. Kompletní občanskou vybavenost pak nabízí trojice vzájemně propojených obcí Dobřichovice – Lety – Řevnice, v dosahu několika minut jízdy autem.

Autobusová zastávka je od pozemku vzdálená 5 minut pěší chůzí, BUS vás odveze do Řevnic za 6 minut. Do Prahy na Smíchovské nádraží je to vlakem 30 minut, vlaky jezdí každou půlhodinu.

Lidé se sem stěhují, aby byli blízko k Praze, kvalitní občanské vybavenosti a zároveň v přírodě. Mají zde totiž vše ke spokojenému životu: lesy protkané turistickými trasami, inspirující přírodní místa, nepřeberné množství výletů, cyklostezky pro dospělé i děti, koupání v Berounce či bazénu, dětské herny, cvičák pro psy, sportovní halu, dětská hřiště, sportoviště, fitness, tenisové kurty, kino, sdílené kanceláře, kavárny, restaurace a zahrádky a pivovary. To vše a mnohem více se koncentruje ve trojici vzájemně propojených obcí Dobřichovice – Lety – Řevnice. Není divu, že o bydlení v této lokalitě je enormní zájem.

V Halounech žiji osobně se svojí rodinou, a tak vám rád poskytnu podrobné informace o tom, jak to tady chodí. Ozvěte se, těším se na vás.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSvinaře - Halouny
OkresBeroun
Plocha pozemku900 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Vybavení

KomunikaceZpevněná
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V