Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením, 800m², Teplýšovice, Benešov

2 720 000 Kč Konečná cena včetně stavebního povolení na RD.

Základní informace

ID zakázky00739
Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením, 800m², Teplýšovice, Benešov

POSLEDNÍ VOLNÉ POZEMKY - stavba komunikace a sítí zahájena!

Představuji vám developerský projekt Bydlení Teplýšovice, který nabízí jedinečnou atmosféru klidné obce s dobrou občanskou vybaveností. V rámci projektu vznikne 6 zasíťovaných pozemků s vydaným stavebním povolením ke stavbě RD, jednoduše koupíte a hned stavíte svůj vysněný dům. Ušetříte tak nejen za náklady na projekt, ale také čas 6 až 9 měsíců, což je průměrná doba řešení stavebního povolení.

Při předání pozemků novým majitelům bude hotová zpevněná komunikace ze zámkové dlažby, veřejné osvětlení, vjezd z komunikace ke každému pozemku, vodovodní řad a na každém pozemku vodovodní přípojka v šachtě a elektřina. Realizace kanalizace je v obci v dlouhodobém horizontu, odpad tak bude řešen domovní čističkou odpadních vod.

Stavební pozemky se nacházejí v severní části obce Teplýšovice, v klidné části s okolní zástavbou rodinných domů.

Obec Teplýšovice nabízí základní občanskou vybavenost, kterou ocení zejména rodiny s dětmi. Je zde základní a mateřská škola a to v docházkové vzdálenosti do 10ti minut, dále je zde dětské hřiště, fotbalové hřiště, obecní úřad a knihovna.

Kompletní občanskou vybavenost pak nabízí okresní město Benešov, kam se dostanete za 14minut autem nebo 17minut Busem. Teplýšovice pak nabízí také perfektní dostupnost do Prahy, cca 25minut autem na metro linky C – Chodov nebo Opatov.
Kompletně připravené pozemky na stavbu RD, klidná obec, základní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost, to jsou jednoznačně benefity této nemovitosti.

Pro případné dotazy mě prosím neváhejte kontaktovat. Další informace také na www.bydleniteplysovice.cz

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTeplýšovice
OkresBenešov
Plocha pozemku800 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt