Prodej pozemky pro bydlení, 908 m², IS - Tišice - Kozly

6 200 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

Základní informace

ID zakázkyRM24027
Prodej pozemky pro bydlení, 908 m², IS - Tišice - Kozly

Vítejte v klidné oáze v obci Kozly - Tišice. Na prodej máme skvělý stavební pozemek o rozloze 908 m2, který nabízí nepřeberné možnosti pro vaši vysněnou nemovitost.

Slunný a rovinatý pozemek o rozměrech cca 20 x 45 m se nachází v okolí nových domů, což zaručuje příjemné sousedství a moderní životní styl. S infrastrukturou v dosahu, včetně již hotové přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace na hranici pozemku, je stavba vašeho domova snadná a pohodlná.

Díky územnímu plánu máte volnou ruku při plánování vaší budoucí nemovitosti. Lze zde postavit přízemní bungalov nebo patrový dům s obytným podkrovím. A s 30 % zastavitelnou plochou a minimálně 30 % plochou pro zeleň, máte dostatek prostoru pro vaše plány.

Díky dostatku podzemní vody je vytvoření studny na pozemku snadné, což je jeho velkým bonusem.

Pozemek se nachází pouhých 5 minut chůze od mateřské a základní školy a stejně daleko je k obecnímu úřadu nebo zdravotnímu středisku. Autobusová zastávka PID č. 472 je jen cca 8 minut chůze od vašeho budoucího domova, odkud můžete jet směrem na Mělník nebo na druhou stranu do Kostelce n/L. Jen 15 minut chůze od pozemku je vlaková zastávka trasa Praha - Turnov, což zajišťuje jednoduchý a pohodlný přístup ke všem potřebným službám a dopravě.

V obci je dobrá občanská vybavenost, je zde pošta, mateřská škola, základní škola (I. stupeň), obchody s potravinami a smíšeným zbožím, lékaři, lékárna, benzínka, bankomat, řeznictví a lahůdky, dětská hřiště, fotbalové hřiště, sportoviště atd.

Nepřehlédněte také skvělou dostupnost do okolních obcí a do Prahy. Mělník a Stará Boleslav, kde je kompletní občanská vybavenost jsou v dosahu 15 min. autem a Praha Letňany je vzdálena 25 minut jízdy autem.

Pokud rádi trávíte volný čas aktivně, budete nadšeni okolními cyklostezkami, turistickými cestami a oblíbenou pískovnou v blízkosti, kde se v létě konají různé kulturní a sportovní akce.

Nabízíme také možnost výměny pozemku za byt, např. v Neratovicích, Mělníce, Kostelci n/L, apod + doplatek.

S možností financování hypotečním úvěrem za výhodných podmínek vám usnadníme cestu k vlastnímu domovu. Přijďte se přesvědčit o jedinečných možnostech, které Vám tento pozemek nabízí.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJavorová, Tišice - Kozly
OkresMělník
Plocha pozemku908 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Vybavení

DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Lokalita

Javorová, Tišice - Kozly