Stavební pozemek, 928 m² - Tuhaň

2 899 000 Kč Cena je uvedena bez provize a právního servisu v celkové výši 4% z kupní ceny.

Základní informace

ID zakázkyRM22008
Stavební pozemek, 928 m² - Tuhaň

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný stavební pozemek o celkové velikosti 928 m2. Pozemek se nachází v klidné části obce Tuhaň - Červená Píska.

Pozemek je na velmi pěkném slunném místě, je rovinatý, již ze 3 stran oplocený a jeho poloha Vám zajistí maximální klid a soukromí.

Dle územního plánu lze na pozemku postavit velký rodinný dům o 2 nadzemních podlažích + podkroví. Zastavitelnost pozemku je 25 %, koeficient nezpevněných ploch je min. 50%.

Pozemek je nezasíťovaný, ale máme k dispozici vyjádření od ČEZ i Středočeských vodáren a lze udělat elektrickou i vodovodní přípojku. Na hranici pozemku je obecní kanalizace, ale pro naplnění kapacity obecní ČOV se zatím nelze připojit a je potřeba udělat septik. Obec plánuje v řádu několika let rozšíření kapacity ČOV a potom bude možné napojit přípojku.

V okolí je dobrá občanská vybavenost, centrum obce je vzdáleno 3 min. autem nebo 15 min. pěšky. Je zde mateřská škola, přímo na návsi je hospoda, obchod se smíšeným zbožím a obecní úřad. Pouze 1 min. pěšky od pozemku je menší dětské hřiště, velké sportovní a dětské hřiště je v obci cca 2 min. autem od pozemku.

V obci se často konají různé společenské akce, jsou zde také aktivní dobrovolní hasiči, kteří mají úspěšné závodní týmy dětí a dospělých, je zde fotbalový klub TJ Sokol Tuhaň.

Ve vedlejší obci Kly - Záboří, která je vzdálena 3 min. autem je základní škola a pošta. Jen 3 min. od obce je také samoobsluha a oblíbená jídelna s řeznictvím Kohout a synové.

Z obce jezdí autobusy směrem na Mělník nebo směrem do Brandýsa n/L - Staré Boleslavi. Zastávka autobusu je 1 min. pěšky od pozemku, do školy v Záboří jede autobus 3 min. je to pouze 1 zastávka.

Mělník je vzdálený 10 min autem a je zde kompletní občanská vybavenost, několik supermarketů, školy, nemocnice atd. Praha je vzdálena 30 min. autem. Brandýs n/L - Stará Boleslav, kde je i nájezd na dálnici D10 je vzdálena 15 min. V okolí je několik pískoven vhodných ke koupání, např. Free D Bar Mlékojedy, Ovčáry, Jezero Konětopy, Jezero Lhota, je zde množství turistických stezek a cyklotras vhodných na výlety. Za Mělníkem začíná známá rekreační oblast Kokořínsko.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, kde Vám zajistíme nízkou úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTuhaň
OkresMělník
Plocha pozemku928 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik