Prodej stavebního pozemku, 970 m² - Vrané nad Vltavou

6 950 000 Kč včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Základní informace

ID zakázky00620
Prodej stavebního pozemku,  970 m² - Vrané nad Vltavou

Nezapomeňte navštívit stránku nemovitosti, na které najdete veškeré podrobnosti: https://www.davidfajt.cz/pozemek-vrany/

Líbí se Vám představa bydlení v těsné blízkosti přírody a přitom s velmi dobrou dojezdovou vzdáleností do Prahy?

Pokud ano, dovoluji si Vám v exkluzivním zastoupení nabídnout stavební pozemek v obci Vrané nad Vltavou.

Pozemek o celkové rozloze 970 m2 je mírně svažitý a nachází se na okraji obce směrem na obec Březová. Jedná se o lukrativní a velmi vyhledávanou lokalitu, která nabízí dostatečné soukromí i dobrou dostupnost do Prahy.

Územní plán zde udává kategorii SR, což jsou Plochy smíšené obytné – rekreační. Díky tomu je možno zde postavit rodinný dům až o 2 nadzemních podlažích a 1 podzemním. Jeho výška musí respektovat výškovou hladinu okolní zástavby.

Koeficient zastavění pozemku je 40%. Maximální zastavěná plocha zde tak může být až 388 m² a plocha zeleně je územním plánem stanovena minimálně na 485 m².

Jedním z dalších benefitů může být také možnost využít již kompletně zpracovanou architektonickou studii novostavby RD a k tomu i studii celé zahrady!

Na pozemku je nyní funkční studna, kterou nechal majitel vybudovat. Ta je vrtaná a jedná se o velmi vydatný vrt pitné vody. Momentálně chybí kanalizace – obec
již zadala zpracování projektové dokumentace na výstavbu vodovodu i kanalizace, tato záležitost tak bude během následujících let vyřešena. Jako dočasné řešení lze zvolit například jímku.

V neposlední řadě není nouze ani o pestré volnočasového využití – je zde například nádherná modřanská cyklostezka, která Vás dovede podél Vltavy až do samotné Prahy. Nedaleko se nachází také slavná vila pana Kellnera od architekta Pleskota, letiště Točná či přírodní rezervace Zvolská homole. Své si tak najdou turisté, cyklisté i rodiny s dětmi.

Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost – v obci je k dispozici pošta, mateřská i základní škola, restaurace a na obecní úřad je to autem zhruba 3 minuty.

K dispozici je zde také autobusové či vlakové spojení. Vlak do Prahy jezdí každých 30 minut a za stejnou dobu se dostanete přímo na Hlavní nádraží. Do metropole se odtud lze snadno dostat i autem.

Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem - mohu nabídnout možnost jeho vyřízení za výhodnějších podmínek.

V případě zájmu o prohlídku či doplňující informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

Budu se těšit a mějte se krásně!

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBřezovská, Vrané nad Vltavou
OkresPraha-západ
Plocha pozemku970 m²

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaStudna
Elektřina230V, 400V

Lokalita

Březovská, Vrané nad Vltavou