Stavební pozemek 1233 m2, kompletní IS, Všetaty

5 301 900 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

Základní informace

ID zakázkyRM24012
Stavební pozemek 1233 m2, kompletní IS, Všetaty

Vítejte v srdci obce Všetaty, kde Vám nabízíme exkluzivní příležitost k získání krásného prosluněného stavebního pozemku. To není jen pozemek, to může být základ vašeho nového domova, vaší rodinné oázy, vašeho útočiště od každodenního shonu.

Tento pozemek o rozloze 1233 m2 o rozměrech cca 38 x 30 m Vám nabízí vše, co si jen můžete přát. Prostor, pohodlí, soukromí a možnost vytvořit si svůj vlastní malý ráj podle svých představ.

Ale to není vše. Na hranici pozemku najdete veškeré potřebné inženýrské sítě – vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Vaše představy o dokonalém domově se tak mohou stát skutečností bez kompromisů.

Představte si, že se procházíte ulicemi obce a jste jen kousíček od všeho, co potřebujete, a přesto si zachováváte svůj klid a soukromí. Zajímá vás, jaký je skutečný bonus tohoto místa? Tou je jeho poloha. Budete pouhých 200 metrů od centra obce, kde se mísí historie s moderní dobou, kde najdete obecní úřad, poštu, základní a mateřskou školu, potraviny a mnoho dalších obchodů.

A co víc, v obci je vlakové nádraží, které vás spojí se všemi důležitými destinacemi, jako je Praha, Turnov, Mělník, Ústí n/L, Kolín, Štětí, Nymburk a mnoho dalších.

Potřebujete jezdit pravidelně do Prahy? Žádný problém, za cca 20 min. jste autem v Praze Letňanech nebo na Černém Mostě.

Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, kde Vám zajistíme nejvýhodnější úrokovou sazbu.
Nyní je ten pravý čas udělat ten krok a začít budovat svůj sen. Tento pozemek vám dává možnost vytvořit si svůj vlastní příběh – ať už je to rodinný dům, útulná vila nebo moderní rezidence. Vaše budoucnost začíná právě tady. Přijďte se podívat.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNedomická, Všetaty
OkresMělník
Plocha pozemku1.233 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace