Prodej stavebního pozemku pro 3 RD, 2582 m², Rychtářov

rezervováno Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb 240.000 Kč

Základní informace

ID zakázky00415
Prodej stavebního pozemku pro 3 RD, 2582 m², Rychtářov

K prodeji se nabízí stavební pozemek s krásným východním výhledem na okraji obce Rychtářov. Rozloha pozemku je 2582 m2, v případě zájmu však lze pozemek rozdělit na 2-4 části o 500-1400 m2.
Vynikající dostupnost, Vyškov 10 minut, Brno 30 minut.
Pozemek je obklopen krásnými lesy, vodní nádrží Opatovice, lokalita je mimořádně čistá a tichá, protkaná turistickými cestami a cyklostezkami.
I po technické stránce je pozemek plně vybaven. Přístup je z málo používané asfaltové silnice, i v případě výstavby více domů má každý dům vlastní přímý vjezd.
Energie jsou do 10 m od hranice pozemku, pro výstavbu 2 RD tu byla již v r. 2010 vypracována kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení a bylo i vydáno územní rozhodnutí o umístění stavby. Další projekt je z r. 2018, pro 1 velký RD. Veškerá dokumentace bude předána společně s nemovitostí. Její součástí je i přípojka STL plynu a vnitřní instalace, prodloužení vodovodu, kompletní architektonické a stavebně technické řešení vč. vytápění staveb, vnější i vnitřní rozvody elektřiny, bleskosvody, terénní a sadové úpravy.
Část terénních úprav již proběhla, svažitý terén byl již cca před 20 lety srovnán do lehce vyspádované roviny, pod níž byl zatrubněn potok. Povrch je nyní travnatý s převahou jetele, nejeví známky zarůstání plevelem ani náletovými dřevinami.
Velkou výhodou je tu snadno dosažitelná nezávislost na sítích. IGP z r. 2008, který se bohužel nedochoval, dle zmínky ve stavební dokumentaci detekoval spodní vodu, nabízí se vrty jak na pitnou vodu, tak na tepelné čerpadlo voda-voda. Dokonalé oslunění pozemku zase skýtá možnost FVE. Dostatek prostoru umožňuje vlastní domácí ČOV s přepadem do zmíněného potůčku, takže všechny dostupné sítě lze mít v záloze a fungovat zcela nezávisle na nich.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVyškov - Rychtářov
OkresVyškov
Plocha pozemku2.582 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Ing. Petr Pěta

Ing. Petr Pěta Realitní makléř

+420 603 781 021
[email protected]