Prodej pozemku pro bydlení, 3 358m² - Zbraslavice - Rápošov

rezervováno vč. provize RK, poplatků, právních služeb a DPH, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Základní informace

ID zakázky00220
Prodej pozemku pro bydlení, 3 358m² - Zbraslavice - Rápošov

Nabízím na prodej dva rovinaté pozemky v malebné obci Rápošov nedaleko Zbraslavic, okres Kutná Hora. Jeden pozemek je velikosti 3 358m2 a je dle ÚP určený k výstavbě RD. Druhý, sousedící pozemek je velikosti 1 087m2. Oba se nachází v klidné části obce. Příjezd k nim je po obecní asfaltové komunikaci. V obci není vodovod ani kanalizace, tudíž je nutné na pozemku vybudovat vrt či kopanou studnu. Kanalizaci je nutné řešit domácí ČOV či jímkou. Přes malou část pozemku prochází vysoké napětí. Dle ÚP je plocha (3 358m2) určená pro bydlení venkovského typu. Objekt může mít max. 2 nadzemní podlaží a podkroví. Zastavěnost u nové zástavby je 40%.
Pozemek se nachází v krásné přírodě, nedaleko jsou dva menší hezké rybníky. V okolí jsou lesy a pastviny. V obci je možné navštívit rodinný přírodní park Stonewood. Spádovou obcí jsou Zbraslavice, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Z Rápošova je to také kousek do Zruče nad Sázavou či Uhlířských Janovic. V rozumné dojezdové vzdálenosti se též nachází hlavní město Praha.
Hledáte – li klidné bydlení v nádherné přírodě, je toto místo jako stvořené právě pro Vás.
Neváhejte mne kontaktovat ohledně dalších informací, případně si domluvit termín prohlídky. Možno financovat hypotéčním úvěrem.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaZbraslavice - Rápošov
OkresKutná Hora
Plocha pozemku3.358 m²
StavbaOstatní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus

Lokalita

Zbraslavice - Rápošov